540131-2026 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Transport i opieka nad uczniami niepełnosprawnymi w czasie przewozu z domu do szkoły i z powrotem, w roku szkolnym 2026/2027 i roku szkolnym 2027/2028.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTransport i opieka nad uczniami niepełnosprawnymi w czasie przewozu z domu do szkoły i z powrotem, w roku szkolnym 2026/2027 i roku szkolnym 2027/2028.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Transport i opieka nad uczniami niepełnosprawnymi w czasie przewozu z domu do szkoły i z powrotem, w roku szkolnym 2026/2027 i roku szkolnym 2027/2028. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ wraz z załącznikami oraz w Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy do kwoty: 625 520,00 zł brutto (579 185,19 zł netto) polegających na transporcie i opiece nad dziećmi niepełnosprawnymi w czasie przewozu z domu do szkoły i z powrotem. Zamówienie polegające na powtórzeniu ww. usług może zostać udzielone, gdy zajdzie taka konieczność, a Zamawiający będzie dysponował odpowiednimi środkami finansowymi. Realizacja będzie się odbywać zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego na warunkach określonych w OPZ i Projektowanych postanowieniach umowy za wyjątkiem ceny za świadczenie usługi. Cena zostanie ustalona w toku negocjacji, gdy zostanie wszczęte postępowanie z wolnej ręki. Wartość zamówienia powtórzonego została uwzględniona w szacunkowej wartości zamówienia podstawowego. 4. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych. 5. Nie przewiduje się zawarcia umowy ramowej. 6. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, za wyjątkiem sytuacji opisanej w art. 261 ustawy. 7. Zamawiający nie przewiduje wymogu ani możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy. 8. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w przepisie art. 94 oraz 96 ustawy. 9. Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części, ponieważ wprowadzenie więcej jak jednego wykonawcy usługi spowoduje trudności logistyczne, kontrolne oraz trudności w rozliczeniach finansowych. Wykonawca składa ofertę na cały zakres przedmiotu zamówienia. 10. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy jako wymogu złożenia oferty. 11. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
Vorherige Bekanntmachung298448-2026
Interne KennungUD-I-WZP.271.15.2026.TBA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUsługa obejmuje: 1. Świadczenie w latach 2026/2027 i 2027/2028 usługi transportowej w zakresie dowożenia dzieci niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Dzielnicy Bemowo do szkół i placówek oświatowych na trasie dom-szkoła-dom wraz z zapewnieniem im opieki w czasie dowozu. 2. Dowożeniem objęte są dzieci niepełnosprawne uczęszczające do przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz innych placówek wymienionych w art. 2 pkt 7 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz.U. z 2025 r. poz. 1043). 3. Termin realizacji przedmiotu zamówienia ustala się na 24 (dwadzieścia cztery) miesiące, w okresie od dnia 1 września 2026 r. do dnia 31 sierpnia 2028 r 4. Realizacja usługi dowożenia odbywa się zgodnie z zapisami § 3 umowy tj. zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027 i roku szkolnego 2027/2028, uwzględniającym 10 dniowy okres ferii zimowych oraz innych przerw w trakcie roku szkolnego. 5. Po podpisaniu umowy Wykonawca otrzyma wykaz dzieci z pełnymi danymi teleadresowymi rodziców oraz trasami dowozu. c.d., w w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia