540133-2026 - Ergebnis
Polen – Elektroden – SUKCESYWNE DOSTAWY PROTEZ, ZASTAWEK, NICI I INNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH NA POTRZEBY KARDIOCHIRURGII DO LOKALIZACJI W WEJHEROWIE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSUKCESYWNE DOSTAWY PROTEZ, ZASTAWEK, NICI I INNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH NA POTRZEBY KARDIOCHIRURGII DO LOKALIZACJI W WEJHEROWIE
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy protez, zastawek, nici i innych wyrobów medycznych na potrzeby kardiochirurgii do lokalizacji w Wejherowie w 87 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung228571-2026
Interne KennungD25C/251/N/7-16rj/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31711140 Elektroden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184200 Vaskuläre Prothesen, 33141125 Material für chirurgische Suturen, 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen, 33141220 Kanülen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33194220 Ausstattung für Bluttransfusion, 33141640 Dränvorrichtungen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33182220 Herzklappen, 33184300 Herzprothesen, 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie, 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 33141642 Dränzubehör, 33192500 Reagenzgläser, 33111730 Angioplastie-Ausstattung, 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
LosLOT-0014
TitelZadanie 14 Balon do kontrapulsacji
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy balonów do kontrapulsacji do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 14
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy)
LosLOT-0017
TitelZadanie 17 Protezy naczyniowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy protez naczyniowych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 17
Haupteinstufung (cpv): 33184200 Vaskuläre Prothesen
LosLOT-0019
TitelZadanie 19 Zastawki biologiczne stentowe aortalne z tkanki świńskiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zastawek biologicznych stentowych aortalnych z tkanki świńskiej do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 19
Haupteinstufung (cpv): 33182220 Herzklappen
LosLOT-0020
TitelZadanie 20 Zastawki mitralne biologiczne z tkanki świńskiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zastawek mitralnych biologicznych z tkanki świńskiej do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 20
LosLOT-0023
TitelZadanie 23 Zastawki mechaniczne aortalne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zastawek mechanicznych aortalnych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 23
LosLOT-0024
TitelZadanie 24 Zastawki mechaniczne mitralne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zastawek mechanicznych mitralnych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 24
LosLOT-0025
TitelZadanie 25 Protezy aortalne z zastawką mechaniczną
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy protez aortalnych z zastawką mechaniczną do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 25
LosLOT-0037
TitelZadanie 37 Zestaw do procedury ECMO
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do procedury ECMO do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 37
LosLOT-0038
TitelZadanie 38 Sprzęt jednorazowy do pomiaru rzutu serca
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętów jednorazowych do pomiaru rzutu serca do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 38
LosLOT-0047
TitelZadanie 47 Sprzęt do procedury TAVI
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętów do procedury TAVI do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 47
LosLOT-0065
TitelZadanie 65 System szewny do zamykania dostępów naczyniowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy systemów szewnych do zamykania dostępów naczyniowych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 65
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
LosLOT-0069
TitelZadanie 69 Łaty perikardialne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy łat perikardialnych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 69
LosLOT-0075
TitelZadanie 75 Protezy naczyniowe rozwidlone
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy protez naczyniowych rozwidlonych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 75
LosLOT-0080
TitelZadanie 80 Prowadniki angioplastyczne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy prowadników angioplastycznych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie 80
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung