See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług wsparcia na rzecz NCBR poprzez zlecenie usługi NCBR+, która jest zależna w 100% od NCBR w formule in-house w roku 2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w roku 2027 kompleksowych usług wsparcia na rzecz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w następujących obszarach: 1) Wsparcie administracyjno-techniczne oraz obsługi zamówień publicznych Sekcji Administracji Działu Finansów i Administracji (DFA SA); 2) Wsparcie obsługi prawnej Działu Prawnego (DP); 3) Wsparcie Public Relations, Promocji i Współpracy z Interesariuszami Działu Informacji i Promocji (DIP); 4) Wsparcie IT Działu Systemów Informatycznych (DSI); 5) Wsparcie HR wsparcie Działu Personalnego (DHR) oraz wsparcie komunikacji wewnętrznej w zakresie Działu Personalnego (DHR Komunikacja Wewnętrzna); 6) Wsparcie obsługi finansów Sekcji Zarządzania i Kontroli Finansów Działu Finansów i Administracji (DFA SKF); 7) Wsparcie obsługi księgowości Działu Księgowości (DK); 8) Wsparcie prowadzenia Punktu Informacyjnego; Wsparcie obsługi Sekcji Programów Krajowych Działu Dotacji Krajowych i Funduszy UE (DKF); 9) Wsparcie obsługi organizacyjnej i zarządzania projektami wewnętrznymi Działu Zarządzania Strategicznego (DZS); 10) Wsparcie obsługi w obszarze procedur Samodzielnego Stanowiska ds. Procedur (SPR); 11) Wsparcie administracyjne Działu Kontroli Projektów (DKP); 12) Wsparcie obsługi organizacyjnej i administracyjnej Samodzielnego stanowiska ds. Kontroli (SSK) poprzez zlecenie usługi NCBR+ Sp. z o.o. w formule in-house.
Interne Kennung: 30/26/WR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75110000 Dienstleistungen der allgemeinen öffentlichen Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie kompleksowych usług wsparcia na rzecz NCBR poprzez zlecenie usługi NCBR+, która jest zależna w 100% od NCBR w formule in-house w roku 2027 w 12 obszarach.