See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie oraz budowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i gospodarki wodami deszczowymi dla „Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego – (...) w podziale na 5 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz budowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i gospodarki wodami deszczowymi dla „Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego – rozwój strategiczny strefy Przemysłowej miasta Jaworzna w podziale na 5 części: Część nr 1: „Zaprojektowanie i budowa systemu kanalizacji deszczowej i odwodnienia terenu JOG”; Część nr 2: „Zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji ogólnospławnej w ul. Energetyków – zbiornik retencyjny”; Część nr 3: „Zaprojektowanie i przebudowa/modernizacja przepompowni Siłownia II przy ul. Dobrej Energii w Jaworznie”; Część nr 4: „Zaprojektowanie i budowa Stacji Uzdatniania Wody Jan Kanty”; Część nr 5: „Zaprojektowanie i budowa sieci wod-kan na terenie JOG”.
Interne Kennung: ZPU.271.1.19.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji ogólnospławnej w ul. Energetyków – zbiornik retencyjny”.
Beschreibung: CZĘŚĆ 2: Zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji ogólnospławnej w ul. Energetyków – zbiornik retencyjny”. Zadanie obejmuje zaprojektowanie, uzgodnienie i wykonanie robót budowlanych polegających na: 1) budowie zbiornika retencyjnego Ø2200mm dla istniejącej sieci kanalizacji ogólnospławnej w ul. Energetyków oraz wyłączenie z eksploatacji odcinka istniejącej sieci kanalizacyjnej Ø800, 2) przebudowie sieci kanalizacji ogólnospławnej równoległej do ul. Wojska Polskiego, 3) wykonaniu odcinka kanalizacji ogólnospławnej metodą bezwykopową pod drogą krajową nr 79 (ul. Wojska Polskiego), 4) przełączenie odgałęzień sieci kanalizacji sanitarnej oraz przełączenie wpustów drogowych, 5) wykonaniu robót odtworzeniowych i towarzyszących. Szczegółowy zakres robót i wymagania związane z wykonaniem dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych, zostały określone w PFU dla w/w zadania. Termin realizacji zamówienia: etap I – do 27 miesięcy od przekazania terenu budowy; etap II – do 2 miesięcy od zakończenia etapu I. Etapy prac szczegółowo zostały opisane w § 5 projektowanych postanowień umowy. Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: dla części 2 - 100 000,00 zł (słownie złotych: sto tysięcy 00/100);
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen