2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het ontwerpen, het leveren en het realiseren van 33 speelplekken
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één partij die verantwoordelijk wordt voor het ontwerpen van de speelruimte, het leveren van speelvoorzieningen en het realiseren van de speelruimte in de openbare ruimte van de gemeente Eemsdelta. De aanbesteding omvat het vervangen van 33 gemeentelijke speelplekken, verspreid over de jaren 2026, 2027, 2028 en 2029. Gewenste situatie De gemeente heeft voor inrichting, het beheer en vervanging van de speelruimte onlangs het Speelruimteplan Eemsdelta 2025 vastgesteld (Bijlage 5). Op basis van het Speelruimteplan moet de overeenkomst een bijdrage leveren aan een goede spreiding van speelruimte, een goede inrichting van de speelruimte en een goed onderhouden speelruimte. Hiermee wordt er een aantrekkelijke en bereikbare speelruimte gerealiseerd. Een speelruimte die groen en toegankelijk is en die schoon, heel en veilig is.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ontwerpen, het leveren en het realiseren van 33 speelplekken
Interne Kennung: 1