2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania dla 10. elektrycznych zespołów trakcyjnych typu 48WE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania czynności czwartego poziomu utrzymania dla 10. elektrycznych zespołów trakcyjnych typu 48WE wraz z: udzieleniem gwarancji i rękojmi za wady na pojazdy, wyprawkę, oprogramowanie oraz dokumentację techniczną, opracowaniem i przekazaniem dokumentacji technicznej, udzieleniem licencji na dokumentację techniczną i oprogramowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i w załącznikach do OPZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 624254-2025
Interne Kennung: DT-II.272.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50224000 Instandsetzung von Schienenfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen, 50224000 Instandsetzung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DT-II.272.1.2025
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50224000 Instandsetzung von Schienenfahrzeugen