54021-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Fernmeldebedarf – AeroNetConnect – levering van een aanvullende oplossing voor breedband internet
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAeroNetConnect – levering van een aanvullende oplossing voor breedband internet
BeschreibungZie het beschrijvend document. Het COA gaat uit van een gemiddelde jaarlijkse uitgave van € €1.000.000,- exclusief btw. Op basis van de looptijd van de Raamovereenkomst raamt het COA de waarde van de Opdracht op: €4.000.000,- exclusief btw.
Interne KennungCDR-1259927
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0000
TitelGehele opdracht
BeschreibungZie het beschrijvend document.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe looptijd van de beoogde Raamovereenkomst bedraagt twee jaar met voor Opdrachtgever de optie van verlenging van de looptijd met tweemaal een periode van maximaal 12 maanden.