540231-2026 - Wettbewerb
Polen – Brennstoffe – Zamówienie wspólne na dostawę paliwa do pojazdów mechanicznych w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla jednostek Województwa Dolnośląskiego, grupa zakupowa GZP4.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZamówienie wspólne na dostawę paliwa do pojazdów mechanicznych w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla jednostek Województwa Dolnośląskiego, grupa zakupowa GZP4.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych do pojazdów mechanicznych, w systemie sprzedaży bezgotówkowej przy pomocy bezgotówkowych kart paliwowych dla 33 jednostek Województwa Dolnośląskiego, na stacjach należących do sieci stacji Wykonawcy lub operatora stacji paliw, z którym Wykonawca podpisał stosowną umowę, w szczególności: Benzyna bezołowiowa PB95 – 312 006 litrów, Benzyna bezołowiowa uszlachetniona – 16 895 litrów, Olej napędowy – 2 093 562 litry, Olej napędowy uszlachetniony – 65 306 litrów, Skroplony gaz ropopochodny (LPG) – 69 500 litrów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Wspólny Zamawiający określił w Istotnych postanowieniach umowy (IPU) stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. 3. IPU jest wspólne dla każdego z Zamawiających wskazanych w rozdziale I SWZ, w OPZ natomiast wskazano odrębnie zapotrzebowanie na paliwo dla poszczególnych Zamawiających. 4. Ze wskazanymi w rozdziale I SWZ Zamawiającymi wybrany w postępowaniu Wykonawca podpisze odrębne umowy o wykonanie zamówienia publicznego, w zakresie właściwym dla tych Zamawiających, określonym w OPZ.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.46.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG), 09134000 Gasöle, 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
LosLOT-0001