See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach
Vorherige Bekanntmachung: 309130-2026
Interne Kennung: ZP.26.1.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Interne Kennung: Pakiet nr 40
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Interne Kennung: Pakiet nr 45
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56
Interne Kennung: Pakiet nr 56
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 67
Interne Kennung: Pakiet nr 67
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72
Interne Kennung: Pakiet nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 73
Interne Kennung: Pakiet nr 73
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 82
Interne Kennung: Pakiet nr 82