See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Powierzenie Spółce ,,Szpitale Wielkopolski" Sp. z o.o. (Wykonawca) realizacji zadania publicznego na rzecz Województwa Wielkopolskiego (Zamawiający) usług Inwestora Zastępczego Inwestycji Zamawiającego pn. Budowa siedziby ROPS w Poznaniu wraz z zagospodarowaniem nieruchomości przy ul. Spornej, w ramach projektu: "Wzmocnienie systemu polityki społecznej w Wielkopolsce ROPS SOCIAL SPACE LIVING LAB"
Beschreibung: Powierzenie Spółce ,,Szpitale Wielkopolski" Sp. z o.o. (Wykonawca) realizacji zadania publicznego na rzecz Województwa Wielkopolskiego (Zamawiający) w zakresie realizacji usług Inwestora Zastępczego Inwestycji Zamawiającego pn. Budowa siedziby ROPS w Poznaniu wraz z zagospodarowaniem nieruchomości przy ul. Spornej, w ramach projektu: "Wzmocnienie systemu polityki społecznej w Wielkopolsce ROPS SOCIAL SPACE LIVING LAB" znak postępowania: DG-VI-1.772.20.2026 Szczegółowy opis oraz sposób realizacji usługi zawarty został w załączniku do Zaproszenia do negocjacji – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: DG-VI-1.772.20.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 214 ust.1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Powierzenie Spółce ,,Szpitale Wielkopolski" Sp. z o.o. (Wykonawca) realizacji zadania publicznego na rzecz Województwa Wielkopolskiego (Zamawiający) w zakresie realizacji usług Inwestora Zastępczego Inwestycji Zamawiającego pn. Budowa siedziby ROPS w Poznaniu wraz z zagospodarowaniem nieruchomości przy ul. Spornej, w ramach projektu: "Wzmocnienie systemu polityki społecznej w Wielkopolsce ROPS SOCIAL SPACE LIVING LAB" znak postępowania: DG-VI-1.772.20.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen