2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka systému elektronické spisové služby a poskytování služeb jeho podpory a rozvoje pro SFDI
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je Implementace eSSL pro potřeby Zadavatele, který bude naplňovat požadavky NSESSS, atestaci eSSL, a další specifické požadavky Zadavatele, uvedení tohoto systému do stavu rutinního provozu, pro který je určen, zajištění migrace dat ze stávajícího systému Zadavatele, zajištění migrace dat z externího úložiště dat z ISVS Portálu služeb, a integrace eSSL na samostatné evidence dokumentů a jiné informační systémy, jejichž napojení je pro výkon řádné správy dokumentů nezbytné.
Interne Kennung: 12654/SFDI/230140/8584/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Informace o zadávacím postupu jsou uvedeny na profilu zadavatele a v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 72268000 Bereitstellung von Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72212311 Entwicklung von Dokumentenverwaltungssoftware, 80510000 Spezialausbildung, 72253100 Help-Desk
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cena za poskytování Podpory a údržby a Rozvoje, a cena exitu, bude po dobu trvání této Smlouvy navyšována o míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu cen tržních služeb v podnikatelské sféře (oddíl služby v oblasti programování a poradenství) za předcházející kalendářní rok. Příslušné ceny budou v závislosti na míře inflace upravovány jednou ročně, vždy od prvého dne kalendářního měsíce následujícího po měsíci, v němž Český statistický úřad míru inflace zveřejnil. Smluvní strany sjednávají, že navýšení Ceny či ceny exitu z důvodu inflace dle tohoto odstavce Smlouvy je možné vždy jen o míru inflace za bezprostředně předcházející rok. Navýšení cen bude Smluvními stranami provedeno písemným dodatkem k této Smlouvě. Návrh písemného dodatku k této Smlouvě je oprávněn předložit Poskytovatel. Smluvní strany se zavazují, že si poskytnou potřebnou součinnost k tomu, aby k uzavření příslušného dodatku k této Smlouvě došlo nejpozději do třiceti dní od zveřejnění údaje Českým statistickým úřadem. Tento odstavec Smlouvy se uplatní pouze v případě, kdy přírůstek dle indexu tržních služeb v podnikatelské sféře (oddíl služby v oblasti programování a poradenství) za předcházející kalendářní rok bude roven nebo překročí 3 procentní body. Smluvní strany sjednávají, že Cenu za poskytování Podpory a údržby, Rozvoje, a za cenu exitu, o inflaci dle tohoto odstavce Smlouvy bude možné zvýšit nejdříve po 12 měsících od akceptace Implementace.