2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Cewków położonego w gminie Stary Dzików”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Cewków położonego w gminie Stary Dzików”. 2. W ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków zostaną wykonane prace mające na celu: pozyskanie danych dotyczących przebiegu granic działek ewidencyjnych wraz z danymi dotyczącymi punktów granicznych spełniających wymogi dokładnościowe określone w rozporządzeniu w sprawie ewidencji gruntów i budynków, uzupełnienie i aktualizację bazy danych EGiB o dane dotyczące budynków i lokali, aktualizację użytków gruntowych na terenach zabudowanych i zurbanizowanych oraz gleboznawczą klasyfikację gruntów dotychczas obowiązującą, uzupełnioną o zmiany użytków gruntowych na gruntach podlegających klasyfikacji. Powierzchnia opracowania: obszar całego obrębu Cewków o pow. - 4234 ha. Liczba działek w obrębie: 8719 3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na trzy etapy: Etap I – obejmujący prace wyszczególnione w rozdziale IV. 1-7 Projektu modernizacji gruntów i budynków należy wykonać w terminie 5 miesięcy od daty podpisania umowy, Etap II – obejmujący prace wyszczególnione w rozdziale IV. 9-20 Projektu modernizacji gruntów i budynków należy wykonać w terminie 12 miesięcy od daty odbioru I etapu, Etap III - obejmujący prace wyszczególnione w rozdziale IV. 22-26 Projektu modernizacji gruntów i budynków należy wykonać w terminie 4 miesięcy od daty odbioru II etapu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Projekcie modernizacji gruntów i budynków oraz w Warunkach technicznych stanowiących odpowiednio załączniki nr 1a i nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: GN.6620.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354300 Katastervermessung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71353200 Vermessungsdienste, 71354000 Kartografiedienste, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Cewków położonego w gminie Stary Dzików
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.