See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ZAKUP, DOSTAWA I INSTALACJA WYPOSAŻENIA PRACOWNI MECHANICZNEJ, SPAWALNICZEJ, BUDOWLANEJ ORAZ SALI WYCISZEŃ W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 W JAWORZNIE W RAMACH ZADANIA „ROZWÓJ KSZTAŁCENIA BRANŻOWEGO W JAWORZNIE"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i instalacja wyposażenia pracowni branżowych: mechanicznej, spawalniczej i budowlanej, dostawa i instalacja wyposażenia w sali wyciszeń oraz dostawa wyposażenia meblowego do pracowni mechanicznej i spawalniczej.
Vorherige Bekanntmachung: 341035-2025
Interne Kennung: ZSP3.261.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162000 Lehrmaterial, 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup, dostawa i instalacja wyposażenia w pracowni mechanicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i instalacja wyposażenia pracowni branżowych: mechanicznej, spawalniczej i budowlanej, dostawa i instalacja wyposażenia w sali wyciszeń oraz dostawa wyposażenia meblowego do pracowni mechanicznej i spawalniczej. Szczegółowy opis wyposażenia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup, dostawa i instalacja wyposażenia w pracowni spawalniczej
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup, dostawa i instalacja wyposażenia w pracowni budowlanej
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup, dostawa i instalacja wyposażenia sali wyciszeń
Interne Kennung: Pakiet nr 4