2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servei per a la implantació i manteniment d’una solució/plataforma de software de gestió d’expedients en modalitat SAAS
Beschreibung: Contractació d'una plataforma d'administració electrònica en modalitat de Programari com a Servei (SaaS). Veure Plecs
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212311 Entwicklung von Dokumentenverwaltungssoftware
5. Los
Los: LOT-0000