2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tank- en laadpassen
Beschreibung: De VRH wil een samenwerking aangaan met een leverancier die alle voertuigen van de VRH van een tank- en/of laadpas kan voorzien. Met de pas moet bij alle tankstations in Nederland getankt en/of bij alle openbare laadpunten in Nederland geladen kunnen worden. In de afrekening gaat de VRH uit van de prijs zoals getoond op de meter/pomp bij het laden of tanken. Daarbij moet het mogelijk zijn om per pas te beheren welke brandstof getankt kan worden en of aanvullende zaken als wassen, olie, AdBlue, parkeren, enzovoort zijn toegestaan. Ook het instellen van pincode, bestedingslimiet of het blokkeren van passen moet eenvoudig centraal te beheren zijn. Informatie over verbruik per tank/laadbeurt per voertuig moet als overzicht digitaal beschikbaar zijn zodat deze informatie kan worden opgenomen in ons datawarehouse. De omvang hangt af van aanbod in de aanbesteding, ontwikkelingen van brandstofprijzen en het verbruik.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163000 Kundenkreditkarten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanvullende diensten die met de pas kunnen worden afgenomen.
2. Procedure
Procedure
Title: Tank- en laadpassen
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30163000 Charge cards
Additional classification (cpv): 30163100 Agency fuel cards
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: