540353-2025 - Ergebnis
Tschechien – Wasserzähler – Dodávka a montáž technologií pro zajišťování rozdělení nákladů na energie, SUV, TUV – vodoměry, IRTN II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a montáž technologií pro zajišťování rozdělení nákladů na energie, SUV, TUV – vodoměry, IRTN II.
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku a montáž elektronických rozdělovačů topných nákladů, vodoměrů na studenou a teplou užitkovou vodu s dálkovým odečtem údajů bez nutnosti vstupu do bytových či nebytových prostor, dále dodávka a montáž zařízení pro přenos dat s možností minimálně měsíčního odečtu a následného vyúčtování spotřeby tepla mezi spotřebitele. Předmět veřejné zakázky řeší kompletní obměnu stávajících vodoměrů studenou užitkovou vodu (dále jen SUV) a teplou užitkovou vodu (dále jev TUV) a obměnu indikátorů rozdělovačů topných nákladů (dále jen IRTN) za dálkově odečitatelné, v souladu s platnou legislativou včetně příslušenství zajištující přenos potřebných dat v bytových a nebytových domech ve vlastnictví statutárního města Frýdek-Místek. Jedná se o 59 budov (byty cca 1300, nebyty cca 300). Celkem se v současné době jedná o 1595 ks vodoměrů SUV, 1267 ks vodoměrů TUV a 3401 ks IRTN viz příloha „Seznam budov k výměně IRTN, vodoměry SUV a TUV“. Zadavatel si vyhrazuje právo měnit počet odběrných míst v době trvání služby za stejných smluvních podmínek. Způsob přenosu dat bude rádiový – z měřidel do uzlu (sběrnic), jež budou v odpovídajícím počtu (předpokládaný počet 105 ks) instalovány v jednotlivých budovách a které zajistí přenos dat do serveru zhotovitele, který bude zajišťovat zpracování dat, vyúčtování spotřeby tepla mezi spotřebitele dle platné vyhlášky. Zadavatel požaduje, aby zhotovitel provedl fyzicky obhlídku příslušných budov v souvislosti se zajištěním přenosu dat do serveru zhotovitele a stanovení počtu sběrnic pro přenos dat. Zhotovitel bude také v dohodnutém termínu předávat odečty náměrů z vodoměrů SUV a TUV zadavateli jako podklad pro vyúčtování spotřeby vody jednotlivým spotřebitelům. Zhotovitel rovněž vytvoří a bude provozovat webový portál k nahlížení na spotřeby tepla a vody, do kterého bude mít přístup jak zadavatel, tak i koncoví spotřebitelé tepla a vody. Spotřeby tepla a vody budou na webovém portálu aktualizovány minimálně 1 x měsíčně v souladu s platnou legislativou.
Interne Kennung: P25V00000054
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38552000 Elektronische Messgeräte, 50411100 Reparatur und Wartung von Wasserzählern, 65500000 Zählerablesung, 72313000 Datenerfassung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v následujících případech: a. smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena odstoupením od smlouvy ze strany zadavatele ze zákonných důvodů uvedených v § 223 odst. 1 až 3 ZZVZ; b. smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena odstoupením od smlouvy ze strany zadavatele podle jiných právních předpisů ve smyslu ust. § 223 odst. 4 ZZVZ; c. smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena odstoupením od smlouvy ze strany zadavatele dle smluvených důvodů obsažených v návrhu smlouvy; V případě ukončení smlouvy z výše uvedených důvodů si zadavatel vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s druhým účastníkem v pořadí dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení na tuto veřejnou zakázku; v tomto případě zadavatel, posoudí splnění podmínek účasti v zadávacím řízení a rovněž posoudí, zda u tohoto účastníka nejsou naplněny zákonné důvody pro vyloučení. Pokud jsou naplněny důvody, pro které by nebylo možno uzavřít smlouvu s druhým účastníkem v pořadí v zadávacím řízení, vyhrazuje si zadavatel právo oslovit dodavatele, který se umístil třetí v pořadí. Druhý, příp. další účastník v pořadí je povinen splnit další podmínky uzavření smlouvy v souladu s touto zadávací dokumentací. Smlouva musí odpovídat původní smlouvě, s tím, že zadavatel si současně dle ust. 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo jednostranně změnit dobu plnění veřejné zakázky, zejména změnit lhůtu pro zahájení plnění předmětu smlouvy či prodloužit dobu dokončení plnění smlouvy. Zadavatel upozorňuje, že postup zadavatele podle tohoto článku zadávacích podmínek je právem zadavatele, účastník zadávacího řízení nemá nárok domáhat se takového postupu, a to ani tehdy, pokud jsou pro tento postup splněny všechny výše uvedené podmínky. Jako vyhrazená změna dle ust. § 100 odst. 1 ZZVZ se dále posoudí každá obchodní podmínka uvedená v závazném vzoru smlouvy, která svým obsahem odpovídá tomuto zákonnému ustanovení.