540354-2026 - Ergebnis
Rumänien – Tonerpatronen – Acord Cadru LOT 1 Furnizare tonere si LOT 2 Furnizare tonere si consumabile
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord Cadru LOT 1 Furnizare tonere si LOT 2 Furnizare tonere si consumabile
Beschreibung: Acord-cadru de furnizare pe o perioada de 24 luni, pentru fiecare lot în parte, având ca obiect Lot 1: ”Furnizare tonere”, Lot 2: ”Furnizare tonere si consumabile”. Frecvenţa şi valoarea contractelor subsecvente care urmează să fie atribuite: anual.
Interne Kennung: 4221187/2024/7-1/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Furnizare tonere
Beschreibung: Furnizare tonere
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Furnizare tonere si consumabile
Beschreibung: Furnizare tonere si consumabile
Interne Kennung: 2