See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky hardware a zařízení pro oblast IT na období 2024-2029
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS budou za zadavatelem stanovených obchodních podmínek dodávky běžných ICT technologií: - osobních počítačů stolních i přenosných (notebooků, ultrabooků a tabletů), - pracovních stanic, - monitorů, tiskáren a dalšího zařízení souvisejícího s počítači, - dataprojektorů a další audiovizuální techniky, - serverů, - síťových prvků, - komponent datové infrastruktury, - HW související s kybernetickou bezpečností (firewall ad.), - HW pro zabezpečení objektů a budov Součásti uvedených dodávek může být i montáž a instalace v místě plnění. Předmět konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy specifikován ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Vorherige Bekanntmachung: 434616-2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 48820000 Server, 32400000 Netzwerke, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS budou za zadavatelem stanovených obchodních podmínek dodávky běžných ICT technologií: - osobních počítačů stolních i přenosných (notebooků, ultrabooků a tabletů), - pracovních stanic, - monitorů, tiskáren a dalšího zařízení souvisejícího s počítači, - dataprojektorů a další audiovizuální techniky, - serverů, - síťových prvků, - komponent datové infrastruktury, - HW související s kybernetickou bezpečností (firewall ad.), - HW pro zabezpečení objektů a budov. Součásti uvedených dodávek může být i montáž a instalace v místě plnění. Předmět konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy specifikován ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Interne Kennung: DNS IT
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30214000 Arbeitsplätze, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 48820000 Server, 32400000 Netzwerke, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen