See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego dla PSG w Słubicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego dla PSG w Słubicach. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 12 (dwanaście) części zamówienia, szczegółowy opis każdej części przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ): 1 cz. zamówienia – Biurka regulowane; 2 cz. zamówienia – Meble biurowe; 3 cz. zamówienia – Krzesła, fotele; 4 cz. zamówienia – Fotel biurowy obrotowy; 5 cz. zamówienia – Szafy BHP, szafki skrytkowe i metalowe; 6 cz. zamówienia – Wieszaki; 7 cz. zamówienia – Sprzęt kwaterunkowy; 8 cz. zamówienia – Regał magazynowy; 9 cz. zamówienia – Szafki do kuchni; 10 cz. zamówienia – Lada podawcza narożna; 11 cz. zamówienia – Szafa wnękowa z systemem drzwi przesuwnych; 12 cz. zamówienia – Mównica.
Vorherige Bekanntmachung: 325814-2025
Interne Kennung: 13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39131000 Büroregale, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39132100 Aktenschränke, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 31521100 Schreibtischlampen, 39141100 Schränke und Regale, 39141000 Küchenmöbel, 39141200 Arbeitsplatten, 39172000 Theken, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39153000 Möbel für Konferenzräume
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Biurka regulowane
Beschreibung: Dostawa biurek regulowanych wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 1 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische
Los: LOT-0002
Titel: Meble biurowe
Beschreibung: Dostawa mebli wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 2 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39131000 Büroregale
Los: LOT-0003
Titel: Krzesła, fotele
Beschreibung: Dostawa krzeseł i foteli wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 3 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
Los: LOT-0004
Titel: Fotel biurowy obrotowy
Beschreibung: Dostawa foteli biurowych obrotowych wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 4 część zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Szafki BHP, szafy skrytkowe i metalowe
Beschreibung: Dostawa szafek wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 5 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39132100 Aktenschränke
Los: LOT-0006
Titel: Wieszak
Beschreibung: Dostawa wieszaków wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 6 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39136000 Kleiderbügel und -haken
Los: LOT-0007
Titel: Sprzęt kwaterunkowy
Beschreibung: Dostawa sprzętu kwaterunkowego wskazanego w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 7 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 31521100 Schreibtischlampen
Los: LOT-0008
Titel: Regał magazynowy
Beschreibung: Dostawa regałów magazynowych wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 8 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale
Los: LOT-0009
Titel: Szafki do kuchni
Beschreibung: Dostawa szafek i wyposażenia do kuchni wskazanego w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 9 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141200 Arbeitsplatten
Los: LOT-0010
Titel: Lada podawcza narożna
Beschreibung: Dostawa lad wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 10 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39172000 Theken
Los: LOT-0011
Titel: Szafa wnękowa z systemem drzwi przesuwnych
Beschreibung: Dostawa szaf wnękowych wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 11 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Los: LOT-0012
Titel: Mównica
Beschreibung: Dostawa mównicy wskazanej w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 12 część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39153000 Möbel für Konferenzräume