2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba zeleně a zpevněných ploch ve sportovních areálech města Kladna - 2026
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení díla - údržby veřejné zeleně a zpevněných ploch ve sportovních areálech města Kladna
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen