2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbeidsongevallenverzekering voor alle personeelsleden van het gemeentebestuur van Elsene, alsmede verzekering voor diverse lichamelijke letsels
Beschreibung: Deze opdracht voor diensten betreft de arbeidsongevallenverzekering voor alle personeelsleden van het gemeentebestuur van Elsene en de verzekering voor verschillende lichamelijke letsels.
Interne Kennung: 2026-217
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-217 - 1
Interne Kennung: 1