See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekeringen voor gemeente, OCMW, AGB en vzw Vrije Tijd Tremelo
Beschreibung: Verzekeringen voor gemeente, OCMW, AGB en vzw Vrije Tijd Tremelo
Interne Kennung: PPP0AU-719/5012/2024/189
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Arbeidsongevallen
Beschreibung: Toelichting: waarborgen wet '67 voor werklieden, bedienden, paramedisch of verplegend personeel, vrijwilligers, mandatarissen, bestuursleden en anderen. Wet '71 wanneer van toepassing. Ongevallen verzekering mandatarissen.
Interne Kennung: 2024/189_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Aansprakelijkheidsverzekeringen, lichamelijke ongevallen en gecombineerde polissen
Beschreibung: Toelichting: algemene burgerrechtelijke aansprakelijkheid incl. rechtsbijstand, objectieve aansprakelijkheid, burgerlijke aansprakelijkheid en ongevallenverzekering van bijvoorbeeld georganiseerde activiteiten, en vrijwilligers alsook van de kinderopvang. Aansprakelijkheid architecten en ingenieurs. Aansprakelijkheid organisatie diverse activiteiten en evenementen.
Interne Kennung: 2024/189_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Patrimoniumverzekeringen
Beschreibung: Toelichting: alle brandpolissen diverse locaties en alle risicoverzekeringen (elektronica en diverse categorieën). Allrisk dekking kunstvoorwerpen wordt eveneens voorzien.
Interne Kennung: 2024/189_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Voertuigenverzekeringen
Beschreibung: Toelichting: betreft wagenpark/vloot, omnium dienstopdrachten
Interne Kennung: 2024/189_4