2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare - Moristi Hidrometrice electromagnetice/ hidrometrice si Senzori hidrometrici
Beschreibung: Moristi si Senzori Hidrometrici - conform caietelor de sarcini. Lot 1 - Senzori de monitorizare a nivelului și temperaturii apei din foraje - 20 bucati 380.165,28 lei fara TVA Lot 2 - MORIȘTI HIDROMETRICE ELECTROMAGNETICE - 3 bucati 272.727, 27 lei fara TVA Lot 3 - MORIȘCĂ HIDROMETRICĂ CU PALETĂ Ø 80mm - 1 bucata - 50.000 lei fara TVA Lot 4 - MORIȘCĂ HIDROMETRICĂ CU PALETĂ Ø 50mm (MICROMORIȘCĂ HIDROMETRICĂ) - 2 bucati 88.842,97 lei fara TVA Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 10 . Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 4-a zi înainte de data limită stabilita pentru depunerea ofertelor. Valoarea estimata totala a procedurii este de 791.735,52 lei fara TVA Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor: 20. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita pentru depunerea ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde NUMAI la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici până la termenul-limită stabilit. Solicitarile de clarificari vor fi transmise obligatoriu in format editabil.
Interne Kennung: 9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Senzori de monitorizare a nivelului și temperaturii apei din foraje - 20 bucati
Beschreibung: Senzori de monitorizare a nivelului și temperaturii apei din foraje - 20 bucati
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: MORIȘTI HIDROMETRICE ELECTROMAGNETICE - 3 bucati
Beschreibung: MORIȘTI HIDROMETRICE ELECTROMAGNETICE - 3 bucati
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: MORIȘCĂ HIDROMETRICĂ CU PALETĂ Ø 80mm - 1 bucata
Beschreibung: MORIȘCĂ HIDROMETRICĂ CU PALETĂ Ø 80mm - 1 bucata
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: MORIȘCĂ HIDROMETRICĂ CU PALETĂ Ø 50mm (MICROMORIȘCĂ HIDROMETRICĂ) - 2 bucati
Beschreibung: MORIȘCĂ HIDROMETRICĂ CU PALETĂ Ø 50mm (MICROMORIȘCĂ HIDROMETRICĂ) - 2 bucati
Interne Kennung: 4