See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - I za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Beschreibung: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - I za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Interne Kennung: 1.2.A.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa predmeta nabave 1
Beschreibung: Ostali lijekovi
Interne Kennung: 1.2.A.1-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa predmeta nabave 2
Interne Kennung: 1.2.A.1-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa predmeta nabave 3
Interne Kennung: 1.2.A.1-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa predmeta nabave 4
Interne Kennung: 1.2.A.1-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa predmeta nabave 5
Interne Kennung: 1.2.A.1-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa predmeta nabave 6
Interne Kennung: 1.2.A.1-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa predmeta nabave 7
Interne Kennung: 1.2.A.1-7
Los: LOT-0008
Titel: Grupa predmeta nabave 8
Interne Kennung: 1.2.A.1-8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa predmeta nabave 9
Interne Kennung: 1.2.A.1-9
Los: LOT-0010
Titel: Grupa predmeta nabave 10
Interne Kennung: 1.2.A.1-10
Los: LOT-0011
Titel: Grupa predmeta nabave 11
Interne Kennung: 1.2.A.1-11
Los: LOT-0012
Titel: Grupa predmeta nabave 12
Interne Kennung: 1.2.A.1-12
Los: LOT-0013
Titel: Grupa predmeta nabave 13
Interne Kennung: 1.2.A.1-13
Los: LOT-0014
Titel: Grupa predmeta nabave 13.1.
Interne Kennung: 1.2.A.1-14
Los: LOT-0015
Titel: Grupa predmeta nabave 14
Interne Kennung: 1.2.A.1-15
Los: LOT-0016
Titel: Grupa predmeta nabave 15
Interne Kennung: 1.2.A.1-16
Los: LOT-0017
Titel: Grupa predmeta nabave 16
Interne Kennung: 1.2.A.1-17
Los: LOT-0018
Titel: Grupa predmeta nabave 17
Interne Kennung: 1.2.A.1-18
Los: LOT-0019
Titel: Grupa predmeta nabave 19
Interne Kennung: 1.2.A.1-19
Los: LOT-0020
Titel: Grupa predmeta nabave 20
Interne Kennung: 1.2.A.1-20
Los: LOT-0021
Titel: Grupa predmeta nabave 21
Interne Kennung: 1.2.A.1-21
Los: LOT-0022
Titel: Grupa predmeta nabave 22
Interne Kennung: 1.2.A.1-22
Los: LOT-0023
Titel: Grupa predmeta nabave 23
Interne Kennung: 1.2.A.1-23
Los: LOT-0024
Titel: Grupa predmeta nabave 24
Interne Kennung: 1.2.A.1-24
Los: LOT-0025
Titel: Grupa predmeta nabave 25
Interne Kennung: 1.2.A.1-25
Los: LOT-0026
Titel: Grupa predmeta nabave 26
Interne Kennung: 1.2.A.1-26
Los: LOT-0027
Titel: Grupa predmeta nabave 27
Interne Kennung: 1.2.A.1-27
Los: LOT-0028
Titel: Grupa predmeta nabave 28
Interne Kennung: 1.2.A.1-28
Los: LOT-0029
Titel: Grupa predmeta nabave 29
Interne Kennung: 1.2.A.1-29
Los: LOT-0030
Titel: Grupa predmeta nabave 30
Interne Kennung: 1.2.A.1-30
Los: LOT-0031
Titel: Grupa predmeta nabave 31
Interne Kennung: 1.2.A.1-31
Los: LOT-0032
Titel: Grupa predmeta nabave 32
Interne Kennung: 1.2.A.1-32
Los: LOT-0033
Titel: Grupa predmeta nabave 33
Interne Kennung: 1.2.A.1-33
Los: LOT-0034
Titel: Grupa predmeta nabave 34
Interne Kennung: 1.2.A.1-34
Los: LOT-0035
Titel: Grupa predmeta nabave 35
Interne Kennung: 1.2.A.1-35
Los: LOT-0036
Titel: Grupa predmeta nabave 36
Interne Kennung: 1.2.A.1-36
Los: LOT-0037
Titel: Grupa predmeta nabave 37
Interne Kennung: 1.2.A.1-37
Los: LOT-0038
Titel: Grupa predmeta nabave 38
Interne Kennung: 1.2.A.1-38
Los: LOT-0039
Titel: Grupa predmeta nabave 39
Interne Kennung: 1.2.A.1-39
Los: LOT-0040
Titel: Grupa predmeta nabave 40
Interne Kennung: 1.2.A.1-40
Los: LOT-0041
Titel: Grupa predmeta nabave 41
Interne Kennung: 1.2.A.1-41
Los: LOT-0042
Titel: Grupa predmeta nabave 42
Interne Kennung: 1.2.A.1-42
Los: LOT-0043
Titel: Grupa predmeta nabave 43
Interne Kennung: 1.2.A.1-43
Los: LOT-0044
Titel: Grupa predmeta nabave 44
Interne Kennung: 1.2.A.1-44
Los: LOT-0045
Titel: Grupa predmeta nabave 45
Interne Kennung: 1.2.A.1-45
Los: LOT-0046
Titel: Grupa predmeta nabave 46
Interne Kennung: 1.2.A.1-46
Los: LOT-0047
Titel: Grupa predmeta nabave 47
Interne Kennung: 1.2.A.1-47
Los: LOT-0048
Titel: Grupa predmeta nabave 48
Interne Kennung: 1.2.A.1-48
Los: LOT-0049
Titel: Grupa predmeta nabave 49
Interne Kennung: 1.2.A.1-49
Los: LOT-0050
Titel: Grupa predmeta nabave 50
Interne Kennung: 1.2.A.1-50
Los: LOT-0051
Titel: Grupa predmeta nabave 51
Interne Kennung: 1.2.A.1-51
Los: LOT-0052
Titel: Grupa predmeta nabave 52
Interne Kennung: 1.2.A.1-52
Los: LOT-0053
Titel: Grupa predmeta nabave 53
Interne Kennung: 1.2.A.1-53
Los: LOT-0054
Titel: Grupa predmeta nabave 54
Interne Kennung: 1.2.A.1-54
Los: LOT-0055
Titel: Grupa predmeta nabave 55
Interne Kennung: 1.2.A.1-55
Los: LOT-0056
Titel: Grupa predmeta nabave 56
Interne Kennung: 1.2.A.1-56
Los: LOT-0057
Titel: Grupa predmeta nabave 57
Interne Kennung: 1.2.A.1-57
Los: LOT-0058
Titel: Grupa predmeta nabave 58
Interne Kennung: 1.2.A.1-58
Los: LOT-0059
Titel: Grupa predmeta nabave 59
Interne Kennung: 1.2.A.1-59
Los: LOT-0060
Titel: Grupa predmeta nabave 59.1.
Interne Kennung: 1.2.A.1-60
Los: LOT-0061
Titel: Grupa predmeta nabave 59.2.
Interne Kennung: 1.2.A.1-61
Los: LOT-0062
Titel: Grupa predmeta nabave 59.3.
Interne Kennung: 1.2.A.1-62
Los: LOT-0063
Titel: Grupa predmeta nabave 59.4.
Interne Kennung: 1.2.A.1-63
Los: LOT-0064
Titel: Grupa predmeta nabave 59.5.
Interne Kennung: 1.2.A.1-64
Los: LOT-0065
Titel: Grupa predmeta nabave 59.6.
Interne Kennung: 1.2.A.1-65
Los: LOT-0066
Titel: Grupa predmeta nabave 59.7.
Interne Kennung: 1.2.A.1-66
Los: LOT-0067
Titel: Grupa predmeta nabave 59.8.
Interne Kennung: 1.2.A.1-67
Los: LOT-0068
Titel: Grupa predmeta nabave 59.9.
Interne Kennung: 1.2.A.1-68
Los: LOT-0069
Titel: Grupa predmeta nabave 60
Interne Kennung: 1.2.A.1-69
Los: LOT-0070
Titel: Grupa predmeta nabave 61
Interne Kennung: 1.2.A.1-70
Los: LOT-0071
Titel: Grupa predmeta nabave 62
Interne Kennung: 1.2.A.1-71
Los: LOT-0072
Titel: Grupa predmeta nabave 63
Interne Kennung: 1.2.A.1-72
Los: LOT-0073
Titel: Grupa predmeta nabave 64
Interne Kennung: 1.2.A.1-73
Los: LOT-0074
Titel: Grupa predmeta nabave 65
Interne Kennung: 1.2.A.1-74
Los: LOT-0075
Titel: Grupa predmeta nabave 66
Interne Kennung: 1.2.A.1-75
Los: LOT-0076
Titel: Grupa predmeta nabave 67
Interne Kennung: 1.2.A.1-76
Los: LOT-0077
Titel: Grupa predmeta nabave 68
Interne Kennung: 1.2.A.1-77
Los: LOT-0078
Titel: Grupa predmeta nabave 69
Interne Kennung: 1.2.A.1-78
Los: LOT-0079
Titel: Grupa predmeta nabave 70
Interne Kennung: 1.2.A.1-79
Los: LOT-0080
Titel: Grupa predmeta nabave 71
Interne Kennung: 1.2.A.1-80
Los: LOT-0081
Titel: Grupa predmeta nabave 72
Interne Kennung: 1.2.A.1-81
Los: LOT-0082
Titel: Grupa predmeta nabave 73
Interne Kennung: 1.2.A.1-82
Los: LOT-0083
Titel: Grupa predmeta nabave 74
Interne Kennung: 1.2.A.1-83
Los: LOT-0084
Titel: Grupa predmeta nabave 75
Interne Kennung: 1.2.A.1-84
Los: LOT-0085
Titel: Grupa predmeta nabave 76
Interne Kennung: 1.2.A.1-85
Los: LOT-0086
Titel: Grupa predmeta nabave 77
Interne Kennung: 1.2.A.1-86
Los: LOT-0087
Titel: Grupa predmeta nabave 78
Interne Kennung: 1.2.A.1-87
Los: LOT-0088
Titel: Grupa predmeta nabave 79
Interne Kennung: 1.2.A.1-88
Los: LOT-0089
Titel: Grupa predmeta nabave 80
Interne Kennung: 1.2.A.1-89