2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie i odbiór odpadów o kodzie 19 12 04- odpady powstałe w wyniku segregacji z odpadów zbieranych w sposób selektywny 15 01 06 zmieszane odpady opakowaniowe, w ilości do 1600 Mg - belowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie i odbiór odpadów o kodzie 19 12 04- odpady powstałe w wyniku segregacji z odpadów zbieranych w sposób selektywny 15 01 06 zmieszane odpady opakowaniowe, pochodzące z Czysty Region Sp. z o. o. w Kędzierzynie-Koźlu. Zamówienie będzie realizowane sukcesywnie przez 180 dni począwszy od daty podpisania umowy do ilości sumarycznej do 1600 Mg zgodnie z załączonym harmonogramem określającym minimalne odbiory tygodniowe.
Interne Kennung: CR.271.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie prowadzone w formie wyłącznie elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 600 Tonnen