2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie intermediaire dienstverlening ten behoeve van trainingsacteurs en eventueel overige kortdurende inzet op mbo-niveau ten behoeve van Politie onderwijs
Beschreibung: Ter voorbereiding op een eventuele (Europese) aanbesteding organiseert de Politie deze marktconsultatie omtrent Intermediaire dienstverlening ten behoeve van trainingsacteurs en eventueel overige kortdurende inzet op mbo-niveau ten behoeve van Politie onderwijs. De vragen die de Politie in dit kader aan u stelt staan vermeld in bijlage 1, welke tevens als apart bewerkbaar Word-document is te downloaden. In dit document wordt de beoogde opdracht, het doel van de marktconsultatie, de opzet en de wijze waarop geïnteresseerde partijen kunnen deelnemen beschreven.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte