540476-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Holzfällung – SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA SI TRANSPORT BUSTENI, III 2026, DS NEAMT
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA SI TRANSPORT BUSTENI, III 2026, DS NEAMT
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA SI TRANSPORT BUSTENI, III 2026, DS NEAMT conform specificațiilor din caietul de sarcini, pentru ocoalele silvice din subordinea Direcției Silvice Neamț, respectiv pentru Ocolul Silvic POIANA TEIULUI (5 lot/5partizi), Ocolul Silvic BORCA (21 loturi / 21 partizi), Ocolul Silvic PIPIRIG (5 loturi / 5 partizi), Ocolul Silvic TG NEAMT (16 loturi / 16 partizi), ȘI Ocolul Silvic ROMAN (13 loturi / 13partizi). Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 9. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar si complet tuturor solicitărilor de clarificari/de informații suplimentare, cu 6 zile inainte de data limită stabilită pentru depunerea ofertelor. NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la Sectiunea I.3 din Fisa de date a achizitiei.
Interne Kennung: 112662/10.10.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 OS POIANA T. P 72 stat/2400024007050
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 998,40 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00MC
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2 OS POIANA T. P 74 stat/2400024007290
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 547,14 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00MC
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3 OS POIANA T. P 75 stat/2400024007260
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 471,44 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00MC
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 381,08MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00MC
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: LOT 5 OS POIANA T. P 118 stat/2500024009310
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 2379,77 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00MC
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: LOT 6 OS BORCA P 566/2400020302910
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 2268,00 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 2227,00MC
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: LOT 7 OS BORCA P 675/2500020303020
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 2287,38 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 2026,00MC
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: LOT 8 OS BORCA P 676/2500020303030
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 3785,89 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 3241,00MC
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0011
Titel: LOT 11 OS BORCA P 632/2500020301260
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 450,35 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 440,00MC
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0020
Titel: LOT 20 OS BORCA P 695/2500020303510
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 518,03 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 505,00MC
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: LOT 21 OS BORCA P 697/2500020303530
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 481,96 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 470,00MC
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0027
Titel: LOT 27 OS PIPIRIG P 602/2400022303170
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 780,28 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 300,00MC
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: LOT 28 OS PIPIRIG P 715/2500022303900
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 4924,16 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 2700,00MC
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: LOT 29 OS PIPIRIG P 743/2500022304780
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 829,60 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 200,00MC
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: LOT 30 OS PIPIRIG P 722/2500022304350
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 904,70 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 100,00MC
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: LOT 31 OS PIPIRIG P 725/2500022304380
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1144,50 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 350,00MC
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: LOT 32 OS TG. NEAMȚ P 551/2400023800620
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 2853,38MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 2040,00MC
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0034
Titel: LOT 34 OS TG. NEAMȚ P 618/2500023800520
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1143,84MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 830,00MC
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: LOT 35 OS TG. NEAMȚ P 479/2300023800620
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1492,58MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 742,00MC
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: LOT 36 OS TG. NEAMȚ P 593/2500023800240
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1014,298MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 290,00MC
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: LOT 37 OS TG. NEAMȚ P 596/2500023800290
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 453,42MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 131,00MC
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0039
Titel: LOT 39 OS TG. NEAMȚ P 632/2500023800730
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 216,88MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 66,00MC
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: LOT 40 OS TG. NEAMȚ P 634/2500023800770
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1763,74MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 1021,00MC
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0042
Titel: LOT 342 OS TG. NEAMȚ P 628/2500023800680
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 298,35MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 85,00MC
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: LOT 43 OS TG. NEAMȚ P 636/2500023800800
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 19,33MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00MC
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: LOT 44 OS TG. NEAMȚ P 637/2500023800810
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 56,19MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00MC
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0046
Titel: LOT 346OS TG. NEAMȚ P 630/2500023800700
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 91,94MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00MC
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: LOT 47 OS TG. NEAMȚ P 621/2500023800590
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 248,48MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 36,00MC
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: LOT 48 OS ROMAN P 427/2400023101480
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 682,26MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 500,00MC
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: LOT 49 OS ROMAN P 510/2500023104310
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 2302,65MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 1800,00MC
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: LOT 50 OS ROMAN P 503/2500023103240
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1338,04MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 750,00MC
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: LOT 51 OS ROMAN P 501/2500023102550
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 782,81MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 410,00MC
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: LOT 52 OS ROMAN P 490/250002310187
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 38,49MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 00,00MC
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: LOT 53 OS ROMAN P 504/2500023102660
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1226,65MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00MC
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: LOT 54 OS ROMAN P 511/2500023103280
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 247,59MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 00,00MC
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: LOT 55 OS ROMAN P 509/2500023103210
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 82,90MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 00,00MC
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0059
Titel: LOT 59 OS ROMAN P 496/2500023102270
Beschreibung: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 168,65MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00MC
Interne Kennung: 59