2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego Ambulansu Kryminalistycznego TK/DVI wraz z przyczepą dla Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego Ambulansu Kryminalistycznego TK/DVI wraz z przyczepą dla Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Szczecinie z możliwością zwiększenia ilości zamawianych pojazdów w ramach prawa opcji maksymalnie o 1 szt. Zamawiający wymaga, aby pojazdy zakupione w ramach opcji były tożsame z pojazdem podstawowym (gwarantowany). 2. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do projektowanych postanowień umowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie oprócz ceny również: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji pojazdu; - marki, modelu oraz roku produkcji przyczepy; - pojemność skokowa silnika (w cm³); - maksymalnej mocy netto silnika (w KW); - napęd na cztery koła; - automatyczna skrzynia biegów; - gwarancji na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdu, na którym wykonano zabudowę oraz powłokę lakierniczą i perforację elementów nadwozia; - gwarancję na zabudowę i wyposażenie pojazdu; - gwarancję na łączność radiową; - gwarancję na sygnalizację uprzywilejowania; - gwarancję na przyczepę. 4. Zamawiający wymaga, aby dostarczone pojazdy w ramach umowy były fabrycznie nowe, wyprodukowane w 2026 r., wolne od wad technicznych i prawnych, dopuszczone do obrotu, do którego nie mają prawa osoby trzecie oraz nie będące przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia. 5. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres) dla zaproponowanego pojazdu na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony przez Wykonawcę jako odrębny dokument. 6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00. 7. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 426277-2026
Interne Kennung: ZZ-2380-77/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych pojazdów w ramach prawa opcji maksymalnie o 1 szt. Zamawiający zgłosi prawo opcji w terminie do 40 dni od dnia zawarcia umowy. Po upływie wyżej wskazanego terminu, skorzystanie z prawa opcji może nastąpić tylko po wyrażeniu zgody przez Wykonawcę. Termin realizacji opcji nie później niż 40 dni od dnia zgłoszenia prawa opcji.