2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervangen Hijsinstallatie Middenzaal Kunstlinie Almere
Beschreibung: Ontwerp, levering, montage, en bedrijfsgereed opleveren van een hijsinstallatie tbv Middenzaal, minimaal bestaand uit 16 decortrekken, 1 doekentrel, 4 zijtrekken en de aanpassing van 15 reeds aanwezige D8+ kettingtakels. Ontwerp, levering, montage, en bedrijfsgereed opleveren van een hijsinstallatie tbv Middenzaal, minimaal bestaand uit 16 decortrekken, 1 doekentrel, 4 zijtrekken en de aanpassing van 15 reeds aanwezige D8+ kettingtakels.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416300 Hebezeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48627000 Echtzeit-Betriebssystemsoftwarepaket, 51111100 Installation von Elektromotoren, 51120000 Installation von mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1