540544-2026 - Ergebnis
Ungarn – Computeranlagen und Zubehör – NySzC - Laptopok beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NySzC - Laptopok beszerzése
Beschreibung: 124 db laptop beszerzése adásvételi szerződés keretében az alábbi főbb műszaki paraméterek szerint: • Minimum US MIL-STD 810H military-grade standard megfelelőség • Minimum WQXGA (2560 x 1600) felbontású 16:10 képarányú csillogásmentes kijelző • Minimum 144 Hz sRGB 100% kijelző • Minimum 16GB memória • Minimum 512GB SSD Kizárólag új (soha nem használt) eszközök és kizárólag egyforma (azonos gyártmányú és típusú) eszközök ajánlhatóak. 3 év (36 hónap) teljes körű gyártói jótállás (helyszíni gyártói garancia) kötelezően biztosítandó. Ahol a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tesz meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, ott Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint az azzal egyenértékű eszközök, berendezések, stb. megajánlását is elfogadja. Amennyiben a műszaki leírás meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, abban az esetben Ajánlatkérő minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” terméket is ért. Az egyenértékűség bizonyítása az Ajánlattevő feladata. Az egyenértékűség igazolásához az Ajánlattevők számára a bizonyítékok minden formájának használata megengedett. A pontos mennyiségi és minőségi adatokat a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 441984-2026
Interne Kennung: EKR000563312026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000563312026/1