2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych ambulansów drogowych typu C w liczbie 2 szt. dla potrzeb Działu Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych ambulansów drogowych typu C w liczbie 2 szt. zgodnych z normą PN-EN 1789 lub równoważną z dodatkowym wyposażeniem: zestawem noszy głównych wraz z transportem, automatyczną pompą strzykawkową, urządzeniem do bezpiecznego oczyszczania powietrza w karetce wbudowanym w pojazd lub umożliwiającym montaż w pojeździe, defibrylatorem z funkcją kardiomonitora oraz aparatem USG wraz z monitorem oraz przeprowadzenie szkolenia personelu Zamawiającego w zakresie uruchomienia i eksploatacji obsługi przedmiotu zamówienia dla potrzeb Działu Ratownictwa Medycznego WSZ w Elblągu.
Interne Kennung: 19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34211200 Karosserien für Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowych ambulansów drogowych typu C w liczbie 2 szt. wraz z dodatkowym wyposażeniem i przeprowadzeniem szkolenia personelu Zamawiającego w zakresie uruchomienia i eksploatacji przedmiotu zamówienia dla potrzeb Działu Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu