540564-2025 - Ergebnis
Tschechien – Gebäudeinspektion – TDS – Most ev. č. 26836-2 Cvikov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTDS – Most ev. č. 26836-2 Cvikov
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí činnosti technického dozoru stavebníka (dále jen „TDS“) při provádění stavební akce: „Most ev. č. 26836-2 Cvikov“ a činnosti uvedené v článku II. závazného návrhu smlouvy o poskytnutí činnosti technického dozoru stavebníka (Specifikace závazku příkazníka) za předpokladu, že bude akce realizována.
Interne KennungZZVZ/0033/17/175
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001