See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, installeren en eventueel onderhoud van (professionele) keukenapparatuur
Beschreibung: De opdracht heeft tot doel het leveren, plaatsen en bedrijfsklaar opleveren van professionele keukenapparatuur, afgestemd op de noden van onze zorglocaties. Hierbij wordt bijzondere aandacht besteed aan duurzaamheid, energie-efficiëntie, gebruiksvriendelijkheid en onderhoudsvriendelijkheid. De opdrachtnemer staat in voor een kwalitatieve uitvoering, inclusief correcte installatie, afstelling en opleiding van de gebruikers. Daarnaast wordt verwacht dat de opdrachtnemer instaat voor het onderhoud, het afsluiten van onderhoudscontracten en het uitvoeren van herstellingen binnen afgesproken responstijden, zodat de continuïteit van de keukenwerking gewaarborgd blijft. Tevens moeten de oplossingen bijdragen aan een efficiënte werking van de keukens en voldoen aan alle geldende normen inzake veiligheid en hygiëne.
Interne Kennung: PPP0U4-1262/6083/2026/262/FDG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711200 Küchenmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koel- en diepvriesapparatuur: vaste toestellen
Beschreibung: Vaste koel- en diepvriesinstallaties bestemd voor de professionele bewaring van voedingsmiddelen en andere temperatuurgevoelige producten. Omvat onder meer koel- en vrieskasten, koelcellen en diepvriescellen die permanent worden geïnstalleerd en aangesloten.
Interne Kennung: 2026/262/FDG_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen, 39711130 Kühlschränke
Los: LOT-0002
Titel: Ovens en steamers
Beschreibung: Professionele ovens en steamers voor het bereiden, bakken, garen, regenereren en warmhouden van maaltijden. Omvat onder meer convectieovens, combisteamers en aanverwante vaste kooktoestellen voor grootkeukens.
Interne Kennung: 2026/262/FDG_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711360 Öfen, 42942000 Öfen und Zubehör, 39310000 Verpflegungseinrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: Warmte- en regeneratiekarren
Beschreibung: Mobiele toestellen voor het transporteren, warmhouden en regenereren van maaltijden binnen zorg- en grootkeukenomgevingen. Omvat onder meer warmtekarren, regeneratiekarren en vergelijkbare systemen voor maaltijdverdeling.
Interne Kennung: 2026/262/FDG_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39221000 Kücheneinrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: Vaatwasmachines (geen haspel en doseerapparaten)
Interne Kennung: 2026/262/FDG_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch, 39713100 Geschirrspülmaschinen
Los: LOT-0005
Titel: Friteuses, braadsledes en ketels, fornuis en kooktoestellen, losse koel -en diepvriesapparatuur
Interne Kennung: 2026/262/FDG_5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39711400 Bratöfen, Kochfelder, Kochplatten und Kochringe