540602-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Przewozy uczniów zamieszkałych na terenie miasta i gminy Wolsztyn do szkół podstawowych na rok szkolny 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzewozy uczniów zamieszkałych na terenie miasta i gminy Wolsztyn do szkół podstawowych na rok szkolny 2026/2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przewozy uczniów zamieszkałych na terenie miasta i gminy Wolsztyn do szkół podstawowych na rok szkolny 2026/2027. Wykonawca zobowiązany jest realizować przedmiot zamówienia zgodnie z OPZ oraz obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. — Prawo o ruchu drogowym /Dz.U. z 2024 r. poz. 1251 t.j./ oraz ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym /Dz.U. z 2025 r. poz. 1490 t.j. z późn. zm./. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres usługi, przebieg tras, szacunkowa liczba uczniów, harmonogram przewozów, wymagania organizacyjne oraz pozostałe warunki realizacji zamówienia, został określony w OPZ, stanowiącym załączniki do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Powodowo – Wolsztyn
BeschreibungPrzedmiotem części 1 zamówienia jest świadczenie usług przewozu uczniów na trasie Powodowo – Wolsztyn, obejmujących dowóz uczniów do placówek oświatowych oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach, w roku szkolnym 2026/2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1, w tym zakres usługi, przebieg trasy, szacunkowa liczba uczniów, harmonogram przewozów, wymagania organizacyjne oraz pozostałe warunki realizacji zamówienia, został określony w OPZ, stanowiącym załączniki do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Pozostałe regularne dowozy
BeschreibungPrzedmiotem części 2 zamówienia jest świadczenie usług w zakresie pozostałych regularnych dowozów uczniów do placówek oświatowych oraz ich odwozu po zakończonych zajęciach, w roku szkolnym 2026/2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 2, w tym zakres usługi, przebieg tras, szacunkowa liczba uczniów, harmonogram przewozów, wymagania organizacyjne oraz pozostałe warunki realizacji zamówienia, został określony w OPZ, stanowiącym załączniki do SWZ.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Przewóz dzieci niepełnosprawnych
BeschreibungPrzedmiotem części 3 zamówienia jest świadczenie usług przewozu dzieci niepełnosprawnych do właściwych placówek/ośrodków oraz ich odwozu, w roku szkolnym 2026/2027, zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 3, w tym zakres usługi, przebieg tras, szacunkowa liczba uczniów, harmonogram przewozów, wymagania organizacyjne oraz pozostałe warunki realizacji zamówienia, został określony w OPZ, stanowiącym załączniki do SWZ.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: Przewozy uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego do poszczególnych szkół ( ośrodków).
BeschreibungPrzedmiotem części 4 zamówienia jest świadczenie usług przewozu uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego do poszczególnych szkół lub ośrodków oraz ich odwozu, w roku szkolnym 2026/2027, zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 4, w tym zakres usługi, przebieg tras, szacunkowa liczba uczniów, harmonogram przewozów, wymagania organizacyjne oraz pozostałe warunki realizacji zamówienia, został określony w OPZ, stanowiącym załączniki do SWZ