2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi dotyczące Systemu Informatycznego Elektroniczny Krajowy System Monitoringu Orzekania i Niepełnosprawności (SI EKSMOoN)
Beschreibung: Numeracja zgodna z Specyfikacją Warunków Zamówienia dalej zwaną SWZ dostępną na platformie zakupowej pod adresem: https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-mrpips/demand/307411/notice/public/details 3.1. Przedmiot umowy stanowią usługi dotyczące Systemu Informatycznego Elektroniczny Krajowy System Monitoringu Orzekania o Niepełnosprawności (SI EKSMOoN) w zakresie: 3.1.1. rozwoju; 3.1.2. utrzymania w tym administrowania oraz usuwania awarii i błędów; 3.1.3. wsparcia użytkowników oraz świadczenia usługi Hot-line; 3.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: BDG-V.2710.22.2026.AZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Numeracja zgodna z SWZ 2.1. Przekazanie dokumentów elektronicznych, w tym ofert oraz oświadczeń, o których mowa w art. 125 ust. 1 oraz ust. 2 ustawy Pzp, tj. Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej zwanego JEDZ) następuje za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z wymogami określonymi w „rozporządzeniu w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji”. Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu przez wykonawcę oferty wraz z załącznikami, JEDZ oraz oświadczeń i dokumentów składanych w postępowaniu jest Platforma dostępna pod adresem https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/ 2.2. Ofertę oraz JEDZ składa się w formie elektronicznej tj. dokumentu podpisanego za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, natomiast inne dokumenty składa się w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym – przez osobę uprawnioną, o której mowa w pkt 1.1 ppkt 3 SWZ. Oświadczenia podmiotów składających ofertę wspólnie oraz podmiotów, na zasobach których wykonawca polega, składane na formularzu JEDZ powinny zostać złożone w formie elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez każdego z nich w zakresie w jakim potwierdzają okoliczności, o których mowa powyżej. 2.3. Złożenie oferty odbywa się poprzez: 2.3.1. dodanie w sekcji „Przygotowanie oferty” w podsekcji „Dokumenty do oferty” i wybranie docelowych plików, które mają zostać wczytane, poprzez wybranie polecenia „Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku”, wskazanych w pkt 2.3.2 SWZ – podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby uprawnione. Uwaga! Wykonawca po raz pierwszy uczestniczący w postępowaniu/składający ofertę musi odpowiednio wcześniej dokonać rejestracji/rozpocząć proces składania i podpisywania oferty uwzględniając czas na rejestrację i jej weryfikację, proces złożenia oferty w tym konieczności ewentualnego uzyskania pomocy technicznej. Ważne – oferta zapisana na Platformie nie oznacza, że została ona złożona. Zapisanie oferty daje użytkownikowi czas na wprowadzenie ewentualnych poprawek, uzupełnień, dołączenie dodatkowych załączników. Dopiero naciśnięcie klawisza ZŁÓŻ OFERTĘ / WNIOSEK oznacza złożenie oferty/ wniosku – zgodnie z przepisami Pzp. Potwierdzeniem prawidłowo złożonej Oferty jest komunikat systemowy „Oferta została złożona” oraz wygenerowany raport złożonej oferty. 2.3.2. załączenie na Platformie następujących oświadczeń i dokumentów w postaci plików (w sekcji „Przygotowanie oferty" w podsekcji „Dokumenty do oferty”, dodaje się załączniki poprzez wybranie polecenia „Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku” oraz wybranie docelowego pliku, który ma zostać wczytany): 2.3.2.1. druku Formularza Ofertowego (FO), którego wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ; UWAGA! - w przypadku złożenia oferty na innym formularzu niż załącznik nr 1 do, powinien on zawierać wszystkie niezbędne informacje wymagane w tym załączniku; - FO nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp; - brak złożenia FO lub złożenie FO niezawierającego wszystkich wymaganych przez zamawiającego informacji, spowoduje odrzucenie oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 2.3.2.2. oryginału JEDZ w postaci dokumentu elektronicznego – szczegółowe zasady wypełniania JEDZ zostały określone w pkt. 2.4 i w pkt. 8.1-8.6 SWZ; 2.3.2.3. dokumentu (np. pełnomocnictwa) potwierdzającego, że oferta została złożona przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy (forma pełnomocnictwa została wskazana w pkt 1.1 ppkt 3 SWZ) – w przypadku, gdy oferta została podpisana przez inną osobę niż umocowaną w dokumencie rejestrowym wykonawcy; 2.3.2.4. zobowiązania podmiotu trzeciego – o którym mowa w pkt 7.4. i 7.6. SWZ – jeżeli wykonawca polega na zasobach lub sytuacji podmiotu trzeciego; 2.3.2.5. w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w pkt 1.3.1 SWZ: a) pełnomocnictwa, o których mowa w pkt 1.3.1 ppkt 2 SWZ; b) oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy – w przypadku, gdy w odniesieniu do warunków udziału określonych w pkt 7.1.6.4 SWZ wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia polegają na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 9 do SWZ. 2.3.2.6. Przedmiotowego środka dowodowego tj. „Koncepcji mechanizmów wspomagających procesy biznesowe w SI EKSMOoN”, przygotowanego z uwzględnieniem wymagań Zamawiającego określonych w pkt 13.2.2. Na podstawie tego dokumentu Zamawiający dokona oceny i porównania złożonych ofert, zgodnie z kryterium nr 2 oceny ofert UWAGA! Brak złożenia „Koncepcji mechanizmów wspomagających procesy biznesowe w SI EKSMOoN” skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit c ustawy Pzp. 2.3.2.7 oryginału dokumentu potwierdzającego wniesienie wadium w innej formie niż w pieniądzu – dokument potwierdzający wniesienie wadium musi zostać załączony do oferty na Platformie w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/ upoważnione do reprezentowania wystawcy dokumentu (gwaranta), w formie dopuszczalnej zgodnie z art. 97 ust. 7 ustawy. Wszystkie aspekty procedury znajdują się na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-mrpips/demand/307411/notice/public/details
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72212200 Entwicklung von Vernetzungs-, Internet- und Intranetsoftware, 72262000 Software-Entwicklung, 72212463 Entwicklung von Statistiksoftware, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72253200 Systemunterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Numeracja zgodna z SWZ 3.1. Przedmiot umowy stanowią usługi dotyczące Systemu Informatycznego Elektroniczny Krajowy System Monitoringu Orzekania o Niepełnosprawności (SI EKSMOoN) w zakresie: 3.1.1. rozwoju; 3.1.2. utrzymania w tym administrowania oraz usuwania awarii i błędów; 3.1.3. wsparcia użytkowników oraz świadczenia usługi Hot-line. 3.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.