See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SAP Partnership
Beschreibung: Deze procedure heeft tot doel een raamovereenkomst af te sluiten met percelen, waarbij per perceel één of meerdere dienstverleners worden aangesteld, voor in totaal zes (6) percelen, met een initiële duur van 4 jaar, optioneel verlengbaar met twee periodes van elk 2 jaar (totale maximale looptijd: 8 jaar). Per perceel wordt de raamovereenkomst afgesloten met: • Perceel 1 – VAR-partnership: 1 opdrachtnemer. • Perceel 2 – Detachering van SAP-profielen via minicompetitie: meerdere opdrachtnemers • Perceel 3 – Work packages en Statement of Work via minicompetitie: meerdere opdrachtnemers • Perceel 4 – SAP consultancy: 1 opdrachtnemer. • Perceel 5 – SAP support, incl Waste & Recycling: 1 opdrachtnemer. • Perceel 6 – OpenText: 1 opdrachtnemer.
Interne Kennung: District09-G001153
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: District09-G001153 - 1
Beschreibung: Perceel 1 – VAR-partnership: 1 opdrachtnemer
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: District09-G001153 - 2
Beschreibung: Perceel 2 – Detachering van SAP-profielen via minicompetitie: meerdere opdrachtnemers
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: District09-G001153 - 3
Beschreibung: Perceel 3 – Work packages en Statement of Work via minicompetitie: meerdere opdrachtnemers
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: District09-G001153 - 4
Beschreibung: Perceel 4 – SAP consultancy: 1 opdrachtnemer
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: District09-G001153 - 5
Beschreibung: Perceel 5 – SAP support, incl Waste & Recycling: 1 opdrachtnemer.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: District09-G001153 - 6
Beschreibung: Perceel 6 – OpenText: 1 opdrachtnemer.
Interne Kennung: 6