See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa oświetlenia ulicznego na sieciach będących własnością TAURON Nowe Technologie S.A.
Beschreibung: W ramach przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązuje się do: 1. Całodobowego przyjmowania zgłoszeń o awariach oświetlenia ulicznego. Ustala się, że zgłoszenie uznaje się za skutecznie przekazane przez Zamawiającego w momencie: a) przekazania informacji telefonicznie, b) potwierdzenia przez Wykonawcę otrzymania e-maila, a w przypadku braku takiego potwierdzenia, następnego dnia o godz. 800. 2. Bezzwłocznego podjęcia działań zgłoszeń, związanych z uszkodzeniami sieci oświetlenia ulicznego zagrażającym osobom trzecim np. w wyniku kolizji drogowych, działaniem żywiołów oraz osób trzecich. 3. Odbudowy uszkodzonej/zdewastowanej sieci oświetlenia ulicznego. 4. Usuwania niesprawności punktów świetlnych w czasie 72 godzin od stwierdzenia przez Wykonawcę lub skutecznego zgłoszenia przez Zamawiającego. 5. Zawiadomienia Zamawiającego o awariach sieci oświetleniowej, których usunięcie w terminie określonym w pkt 4. powyżej jest niemożliwe z przyczyn niezależnych od Wykonawcy. 6. Okresowych oględzin/przeglądów infrastruktury oświetlenia ulicznego. 7. Wymiany niesprawnych źródeł światła oraz wymiany ich poszczególnych elementów dławików, układów zapłonowych, kondensatorów, itp. naprawy lub wymiany opraw LED. 8. Utrzymania w należytym stanie kloszy osłonowych opraw poprzez ich czyszczenie lub wymianę. 9. Zabezpieczenia/wymiany urządzeń sieci oświetlenia ulicznego zagrażających bezpieczeństwu. 10. Lokalizacji i naprawy uszkodzeń linii kablowej i napowietrznej, wymiany uszkodzonych odcinków sieci. 11. Utylizacji zużytych źródeł światła pochodzących z wymiany. 12. Wymiany uszkodzonych opraw, drzwiczek, uzupełnienia obejm i innych elementów słupów. 13. Odnawiania i uzupełniania brakujących napisów informacyjnych na słupach i szafach sterowniczych. 14. Regulacji wszystkich sterowników astronomicznych. 15. Przywrócenia terenu (chodników, jezdni, zieleni) do stanu pierwotnego po usunięciu awarii. 16. Dobudowy opraw w miejscach obustronnie uzgodnionych w razie możliwości technicznych w miejscu montażu. 17. Prześwietlania drzew w obrębie opraw oświetleniowych. 18. Przeprowadzania kontroli stanu urządzeń oświetlenia ulicznego w porze dziennej i/lub nocnej (własnym transportem) w obecności Zamawiającego, na wniosek Zamawiającego do 4 razy w roku wraz z przygotowaniem raportu i wniosków z kontroli.
Vorherige Bekanntmachung: 812576-2025
Interne Kennung: WZP.271.1.73.2025.MW
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: 1. Całodobowego przyjmowania zgłoszeń o awariach oświetlenia ulicznego. Ustala się, że zgłoszenie uznaje się za skutecznie przekazane przez Zamawiającego w momencie: a) przekazania informacji telefonicznie, b) potwierdzenia przez Wykonawcę otrzymania e-maila, a w przypadku braku takiego potwierdzenia, następnego dnia o godz. 800. 2. Bezzwłocznego podjęcia działań zgłoszeń, związanych z uszkodzeniami sieci oświetlenia ulicznego zagrażającym osobom trzecim np. w wyniku kolizji drogowych, działaniem żywiołów oraz osób trzecich. 3. Odbudowy uszkodzonej/zdewastowanej sieci oświetlenia ulicznego. 4. Usuwania niesprawności punktów świetlnych w czasie 72 godzin od stwierdzenia przez Wykonawcę lub skutecznego zgłoszenia przez Zamawiającego. 5. Zawiadomienia Zamawiającego o awariach sieci oświetleniowej, których usunięcie w terminie określonym w pkt 4. powyżej jest niemożliwe z przyczyn niezależnych od Wykonawcy. 6. Okresowych oględzin/przeglądów infrastruktury oświetlenia ulicznego. 7. Wymiany niesprawnych źródeł światła oraz wymiany ich poszczególnych elementów dławików, układów zapłonowych, kondensatorów, itp. naprawy lub wymiany opraw LED. 8. Utrzymania w należytym stanie kloszy osłonowych opraw poprzez ich czyszczenie lub wymianę. 9. Zabezpieczenia/wymiany urządzeń sieci oświetlenia ulicznego zagrażających bezpieczeństwu. 10. Lokalizacji i naprawy uszkodzeń linii kablowej i napowietrznej, wymiany uszkodzonych odcinków sieci. 11. Utylizacji zużytych źródeł światła pochodzących z wymiany. 12. Wymiany uszkodzonych opraw, drzwiczek, uzupełnienia obejm i innych elementów słupów. 13. Odnawiania i uzupełniania brakujących napisów informacyjnych na słupach i szafach sterowniczych. 14. Regulacji wszystkich sterowników astronomicznych. 15. Przywrócenia terenu (chodników, jezdni, zieleni) do stanu pierwotnego po usunięciu awarii. 16. Dobudowy opraw w miejscach obustronnie uzgodnionych w razie możliwości technicznych w miejscu montażu. 17. Prześwietlania drzew w obrębie opraw oświetleniowych. 18. Przeprowadzania kontroli stanu urządzeń oświetlenia ulicznego w porze dziennej i/lub nocnej (własnym transportem) w obecności Zamawiającego, na wniosek Zamawiającego do 4 razy w roku wraz z przygotowaniem raportu i wniosków z kontroli.