540646-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW, KONSERWACJI I NAPRAW SPRZĘTU MEDYCZNEGO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW, KONSERWACJI I NAPRAW SPRZĘTU MEDYCZNEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie wykonywania przeglądów technicznych, konserwacji i napraw sprzętu medycznego w tym kontroli bezpieczeństwa, które powinny być wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkowania sprzętu medycznego zwanego również urządzeniem, a wynikających w szczególności ze wskazań bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych. Zakres świadczeń obejmuje urządzenia medyczne znajdujące się na wyposażeniu 118. Szpitala Wojskowego z Przychodnią Samodzielny Publiczny, zgodnie z formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (Formularz cenowy).
Vorherige Bekanntmachung317492-2026
Interne KennungDZP/PN/11/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0008
TitelCzęść NR 8 RESPIRATORY CARESCAPE R860
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi odpowiednio Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść NR 8 RESPIRATORY CARESCAPE R860
LosLOT-0018
TitelCzęść NR 18 WYPOSAŻENIE ŁÓŻEK SZPITALNYCH
Interne KennungCzęść NR 18 WYPOSAŻENIE ŁÓŻEK SZPITALNYCH
LosLOT-0019
TitelCzęść NR 19 APARAT DO ZNIECZULENIA PENLON Z WYPOSAŻENIEM
Interne KennungCzęść NR 19 APARAT DO ZNIECZULENIA PENLON Z WYPOSAŻENIEM
LosLOT-0024
TitelCzęść Nr 24 ŁÓŻKA SZPITALNE ELEGANZA
Interne KennungCzęść Nr 24 ŁÓŻKA SZPITALNE ELEGANZA
LosLOT-0025
TitelCzęść Nr 25 EEG
Interne KennungCzęść Nr 25 EEG
LosLOT-0027
TitelCzęść Nr 27 SPRZĘT OKULISTYCZNY
Interne KennungCzęść Nr 27 SPRZĘT OKULISTYCZNY
LosLOT-0029
TitelCzęść Nr 29 USG -LOGIQ
Interne KennungCzęść Nr 29 USG -LOGIQ
LosLOT-0036
TitelCzęść Nr 36 HOLTERY CIŚNIENIA TĘTNICZEGO ABPM 50
Interne KennungCzęść Nr 36 HOLTERY CIŚNIENIA TĘTNICZEGO ABPM 50