See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: kompleksowa usługa organizacji i poprowadzenia szkolenia dla kandydatów na superwizorów pracy socjalnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa organizacji i poprowadzenia szkolenia dla kandydatów na superwizorów pracy socjalnej zgodnie z przepisami wynikającymi z ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. 2026 r. poz. 639 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 2 grudnia 2016 r. w sprawie superwizji pracy socjalnej (Dz.U. z 2016 r. poz. 2087), w ramach projektu „Spójna Polityka Społeczna Warmii i Mazur” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
Vorherige Bekanntmachung: 365695-2026
Interne Kennung: ZP.272.1.68.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy