See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podestów ruchomych samojezdnych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa dostawa podestów ruchomych samojezdnych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06825/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415210 Kraftkarren mit Fördervorrichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PZP/TD-OBD/06825/2026 - Zadanie nr 1
Beschreibung: Dostawa 1 szt. podestu ruchomego samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym lub teleskopowym z dodatkowym członem manewrowym JIB o wysokości roboczej min. 15 m, zamontowany na podwoziu samochodu ciężarowego typu Pick-up o d.m.c. do 3,5t z napędem 4x4.
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06825/2026 - Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: PZP/TD-OBD/06825/2026 - Zadanie nr 2
Beschreibung: Dostawa 1 szt. podestu ruchomego samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z ramieniem o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 18 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o d.m.c. z przedziału od 9,0 t do 11t.
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06825/2026 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PZP/TD-OBD/06825/2026 - Zadanie nr 3
Beschreibung: Dostawa 4 szt. podestu ruchomego samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z ramieniem manewrowym JIB o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 20,5 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o d.m.c. z przedziału od 9,0 t do 11t.
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06825/2026 - Zadanie nr 3