See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja 2 przenośników taśmowych w zakresie zwiększenia ich funkcjonalności o prowadzenie jazdy ludzi na górnym ciągu taśmy dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel
Beschreibung: Modernizacja 2 przenośników taśmowych w zakresie zwiększenia ich funkcjonalności o prowadzenie jazdy ludzi na górnym ciągu taśmy dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417300 Fördervorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Przystosowanie istniejącego układu sterowania, sygnalizacji, łączności głośnomówiącej i blokad transportu urobku do opcji jazdy ludzi
Beschreibung: Przystosowanie istniejącego układu sterowania, sygnalizacji, łączności głośnomówiącej i blokad transportu urobku do opcji jazdy ludzi
Haupteinstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Doposażenie przenośników taśmowych w urządzenia, części oraz konstrukcje umożliwiające prowadzenie jazdy ludzi
Beschreibung: Doposażenie przenośników taśmowych w urządzenia, części oraz konstrukcje umożliwiające prowadzenie jazdy ludzi
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Modernizacja 6 szt. przekładni w zakresie zmiany przełożeń celem zmniejszenia prędkości taśmy do 2,5m/s
Beschreibung: Modernizacja 6 szt. przekładni w zakresie zmiany przełożeń celem zmniejszenia prędkości taśmy do 2,5m/s
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen