2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, installatie, inrichting en onderhoud van twee cathlabzalen
Beschreibung: AZ Groeninge wenst twee cathlabzalen te vervangen. Het betreft twee zalen voor coronarografie waarvoor ook één met activiteit voor elektrofysiologie. Het betreft twee monoplane röntgeninstallaties voor cardiale diagnostiek en cardiovasculaire interventies. De levering, installatie en indienststelling van de twee cathlabzalen is voorzien in voor 2027 en 2028. Deze opdracht omvat tevens het all-in onderhoud van beide installaties.
Interne Kennung: PPP0UV-790/6339/2026/907
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/907_1