See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą analizatora - Podłoża do posiewów krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą analizatora
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa nalizatora do monitorowania i detekcji drobnoustrojów we krwi, płynach ustrojowych i produktach przetworzonych aseptycznie oraz cieplarki. Zamówienie obejmuje również sukcesywne dostawy kompatybilnych podłoży do posiewów (zgodnie z załączonym opisem przedmiotu zamówienia i formularzem asortymentowym), a także zapewnienie pełnej opieki serwisowej urządzeń oraz przeszkolenie personelu w zakresie ich obsługi.
Vorherige Bekanntmachung: 422549-2026
Interne Kennung: ZP/33/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: wg. załącznika nr 1 do SWZ