See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procedura wykonawcza pn. ,,Zakup licencji i subskrypcji oprogramowania Microsoft na rzecz sądów apelacji krakowskiej" do Umowy ramowej nr WZP-43-102/2025 pn. „Umowa ramowa na dostawę oprogramowania Microsoft lub równoważnego na rzecz sądów powszechnych oraz Ministerstwa Sprawiedliwości wraz z usługami towarzyszącymi ”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest dostawa produktów wskazanych w Cenniku , których rodzaje i ilości zostały wskazane w Załączniku nr 1 do Umowy – formularzu odpowiedzi na wniosek o zamówienie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 3 do Umowy ramowej. 3. Wykonawca zobowiązuje się, że przedmiot Umowy będzie spełniał wszystkie wymagania wskazane w Załączniku nr 3 do Umowy ramowej. 4. Lokalizacja dostawy: Sąd Apelacyjny w Krakowie, ul. Przy Rondzie 3, 31-547 Kraków. 5. Termin dostawy oprogramowania - do 5 dni roboczych od dnia podpisania umowy wykonawczej (zgodnie z § 3 ust. 8 pkt. 1) Umowy ramowej).
Vorherige Bekanntmachung: 521079-2025
Interne Kennung: ZP.261.9.2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 48620000 Betriebssysteme
5. Los
Los: LOT-0001