2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nízkoemisní nákladní vozidlo 26 t
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka jednoho kusu nákladního vozidla v souladu se zákonem č. 360/2022 Sb., o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících, v platném znění (dále jen „zákon č. 360/2022 Sb.“), složeného z podvozku a komunální nástavby včetně automatického vyklápěče a statické váhy (dále jen „komunální nástavba“), určeného ke svozu odpadů (dále celek také jen „zboží“ „nebo „vozidlo“) včetně veškerého požadovaného a povinného vybavení a poskytnutí kompletního servisu dodaného celku, tzn. komunální nástavby vozidla včetně automatického vyklápěče a statické váhy a podvozku po dobu sjednané záruční doby. Servisní smlouva nebo servisní smlouvy budou uzavřeny s vybraným dodavatelem jako součást plnění této veřejné zakázky. Jejich návrh předloží pouze vybraný dodavatel na základě výzvy zadavatele postupem podle článku 11.2 zadávací dokumentace. Dále je součástí předmětu plnění poskytování všech služeb spojených s držením poskytnuté záruky na celý dodaný předmět plnění prioritně v místě dodávky vozidla, výjimečně lze dohodnout poskytnutí záručního servisu pro podvozek v místě nejbližšího autorizovaného servisu. Dodané nízkoemisní vozidlo musí umožnit využívat alternativní palivo podle zákona č. 360/2022 Sb.
Interne Kennung: 01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace