See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych do Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie. Zamówienie składa się z 25 części, z których każda stanowi oddzielny przedmiot zamówienia. W Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ podano szczegółowy opis asortymentu oraz przewidywane zapotrzebowanie w okresie obowiązywania umowy. Pełen opis przedmiotu zamówienia w tym zakres rodzaj, przewidywane zapotrzebowanie w okresie obowiązywania umowy określono pkt III. SWZ oraz w Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 240079-2026
Interne Kennung: ZP 300/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33141700 Orthopädische Ausstattung, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141200 Katheter, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 33181200 Dialysefilter, 33162200 OP-Instrumente, 33141624 Verabreichungsausrüstung, 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Beschreibung: Pełen opis przedmiotu zamówienia w ramach danej części, w tym zakres, rodzaj, przewidywane zapotrzebowanie w okresie obowiązywania umowy, określono w pkt III. SWZ oraz w Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ dotyczącym danej części.
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24