2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa cewników do aparatu do litotrypsji wewnątrznaczyniowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cewników do aparatu do litotrypsji wewnątrznaczyniowej wraz z niezbędnymi akcesoriami, którego szczegółowy opis zawarto w formularzu asortymentowo-cenowym.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa cewników do aparatu do litotrypsji wewnątrznaczyniowej.