2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce Mateřské školy, Veverská Bítýška – zpracování projektové dokumentace záměru a provedení stavby, výkon inženýrské činnosti a autorského dozoru
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky zahrnuje zejména: • zpracování dokumentace pro povolení záměru (projektové dokumentace pro povolení stavby Mateřské školy) v souladu s platnými právními předpisy, • zpracování dokumentace pro odstranění stavby (dokumentace bouracích prací pro stávající objekt Mateřské školy) v souladu s platnými právními předpisy, • zpracování dokumentace pro provedení stavby (DPS) v souladu s platnými právními předpisy, • výkon inženýrské činnosti za účelem vydání povolení záměru (včetně projednání dokumentace s dotčenými orgány státní správy, správci a vlastníky sítí a dalšími účastníky řízení, zabezpečení vydání všech dalších souhlasů, stanovisek a rozhodnutí nezbytných pro zajištění vydání pravomocného povolení záměru, zabezpečení žádosti o vydání povolení záměru), • výkon inženýrské činnosti za účelem vydání povolení odstranění stavby (včetně projednání dokumentace s dotčenými orgány státní správy, správci a vlastníky sítí a dalšími účastníky řízení, zabezpečení vydání všech dalších souhlasů, stanovisek a rozhodnutí nezbytných pro zajištění vydání pravomocného povolení odstranění stavby, zabezpečení žádosti o vydání povolení odstranění stavby), • zpracování nákladů stavby – kalkulace investičních nákladů projektu „Přístavba Mateřské školy, Veverská Bítýška“, • výkon autorského dozoru projektanta po celou dobu realizace stavby až do její kolaudace, • zpracování Standardů pro použití materiálů a výrobků, • poskytnutí spolupráce v průběhu zadávacího řízení veřejné zakázky na výběr generálního dodavatele stavby (díla), • provedení veřejné prezentace projektu, • provedení stavebně-technického průzkumu stávajícího objektu včetně odvrtů, • a poskytnutí dalších souvisejících činností. Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 2 – Smlouva o dílo a příkazní smlouva (dále jen „Smlouva“) včetně příloh, zejména pak v příloze č. 2 této Smlouvy. Technickým podkladem pro zadání veřejné zakázky a zpracování nabídky dodavatele jsou: • Studie Rekonstrukce Mateřské školy ze dne 31.03.2024, • Dokumentace současného stavu objektu ze dne 20.01.2018, které společně tvoří přílohu zadávací dokumentace č. 1 – Technické podklady, a ve smlouvě uzavírané s vybraným dodavatelem budou tvořit přílohy č. 4.1. a č. 4.2. smlouvy.
Interne Kennung: N006/25/V00014109
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 75000000 Dienstleistungen der öffentlichen Verwaltung, Verteidigung und Sozialversicherung
5. Los
Los: LOT-0001