See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby projektu OMNIS2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa (sztuk 15) nowych komputerów typu All-in-One przeznaczonych do zajęć dydaktycznych, wraz z zestawem (sztuk 15) myszki komputerowej i (sztuk 15) klawiatur komputerowych. Specyfikacja komputera zamieszczona jest w opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załączniku nr 8 do SWZ. 1) Specyfikacja komputera a) Komputer typu All-in-One do zajęć dydaktycznych. Sprzęt i system operacyjny musi być fabrycznie nowy (nieodświeżany lub refabrykowany). System operacyjny: Windows 11Pro. Procesor ośmiordzeniowy o wydajności min. CPU Mark 17636 (wg danych z dn. 24-04-2025 https://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php). b) Karta graficzna zintegrowana o wydajności min. 1493 (wg danych z dn. 24-04-2025 https://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php). c) Pamięć RAM 1x16GB SO-DIMM DDR5-5200. Możliwość rozszerzenia do 32 GB (jeden slot wolny). Pamięć masowa: dysk SSD 512GB M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0. d) Wbudowany chip audio, wbudowane głośniki 3Wx2, kamera internetowa 5.oMP+IR, 2xmikrofon. Ekran 23,8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB. e) Dołączona klawiatura i mysz producenta komputera. Dwa sloty rozszerzeń M.2. f) Zintegrowana karta sieciowa Ethernet i druga Wi-Fi 6 11ax, dołączony moduł komunikacji Bluetooth BT5.1. Porty zewnętrzne z tyłu obudowy: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector. Porty zewnętrzne z boku: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm). g) BIOS zgodny ze specyfikacją UEFI, wyprodukowany przez producenta komputera, zawierający logo producenta komputera lub nazwę producenta komputera lub nazwę modelu oferowanego komputera, Pełna obsługa BIOS za pomocą klawiatury i myszy oraz samej myszy ( przez pełną obsługę za pomocą myszy rozumie się możliwość swobodnego poruszania się po menu we/wy oraz wł/wy funkcji bez używania klawiatury). 2) Gwarancja/Serwis a) GWARANCJA PODSTAWOWA- NBD dla wybranych części, wsparcie tylko dla HW b) Minimalny czas trwania wsparcia technicznego producenta wynosi 3 lata, z możliwością odpłatnego przedłużenia tego okresu do 4 lub 5 lat od daty dostawy. 3) Wsparcie techniczne a) Wsparcie techniczne świadczone przez pracowników producenta urządzeń dla sprzętu i wybranego oprogramowania OEM, zakupionego z urządzeniem, dostarczane zdalnie lub w miejscu instalacji urządzenia, w zależności od rodzaju zgłaszanej awarii. 4) Oprogramowanie serwisowe i aktualizacje oprogramowania (należy podać adres stron internetowych) a) Dostawca zapewni bezpłatne oprogramowanie do automatycznej diagnostyki i zdalnego zgłaszania awarii do serwisu. b) Możliwość sprawdzenia aktualnego okresu i poziomu wsparcia technicznego dla urządzeń za pośrednictwem strony internetowej producenta. 5) Certyfikaty a) Certyfikaty: ENERGY STAR® 8.0; EPEAT™ Silver Registered; ErP Lot 3 and Lot 7; GREENGUARD® b) RoHS / WEEE / REACH; TÜV Rheinland® Flicker Free; TÜV Rheinland® Low Blue Light; TÜV Rheinland® Ultra Low Noise. c) Firma serwisująca musi posiadać ISO 9001:2008 na świadczenie usług serwisowych oraz posiadać autoryzacje producenta urządzeń – dokumenty potwierdzające należy załączyć do oferty. d) Oferowane modele komputerów muszą poprawnie współpracować z zamawianymi systemami operacyjnymi (jako potwierdzenie poprawnej współpracy Wykonawca dołączy do oferty dokument w postaci wydruku potwierdzający certyfikację rodziny produktów bez względu na rodzaj obudowy, dodatkowo potwierdzony przez producenta oferowanego komputera). e) Zamawiający wymaga od podmiotu realizującego serwis lub producenta sprzętu dołączenia do oferty oświadczenia, że w przypadku wystąpienia awarii dysku twardego w urządzeniu objętym aktywnym wparciem technicznym, uszkodzony dysk twardy pozostaje u Zamawiającego. f) Wymagane dołączenie do oferty oświadczenia Producenta potwierdzając, że Serwis urządzeń będzie realizowany bezpośrednio przez Producenta i/lub we współpracy z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym Producenta.
Interne Kennung: ZP_17_2025_WMT-IMIP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: Komputery typu All-in-One
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (sztuk 15) nowych komputerów typu All-in-One przeznaczonych do zajęć dydaktycznych, wraz z zestawem (sztuk 15) myszki komputerowej i (sztuk 15) klawiatur komputerowych. Specyfikacja komputera zamieszczona jest w opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załączniku nr 8 do SWZ. 1) Specyfikacja komputera a) Komputer typu All-in-One do zajęć dydaktycznych. Sprzęt i system operacyjny musi być fabrycznie nowy (nieodświeżany lub refabrykowany). System operacyjny: Windows 11Pro. Procesor ośmiordzeniowy o wydajności min. CPU Mark 17636 (wg danych z dn. 24-04-2025 https://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php). b) Karta graficzna zintegrowana o wydajności min. 1493 (wg danych z dn. 24-04-2025 https://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php). c) Pamięć RAM 1x16GB SO-DIMM DDR5-5200. Możliwość rozszerzenia do 32 GB (jeden slot wolny). Pamięć masowa: dysk SSD 512GB M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0. d) Wbudowany chip audio, wbudowane głośniki 3Wx2, kamera internetowa 5.oMP+IR, 2xmikrofon. Ekran 23,8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB. e) Dołączona klawiatura i mysz producenta komputera. Dwa sloty rozszerzeń M.2. f) Zintegrowana karta sieciowa Ethernet i druga Wi-Fi 6 11ax, dołączony moduł komunikacji Bluetooth BT5.1. Porty zewnętrzne z tyłu obudowy: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector. Porty zewnętrzne z boku: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm). g) BIOS zgodny ze specyfikacją UEFI, wyprodukowany przez producenta komputera, zawierający logo producenta komputera lub nazwę producenta komputera lub nazwę modelu oferowanego komputera, Pełna obsługa BIOS za pomocą klawiatury i myszy oraz samej myszy ( przez pełną obsługę za pomocą myszy rozumie się możliwość swobodnego poruszania się po menu we/wy oraz wł/wy funkcji bez używania klawiatury). 2) Gwarancja/Serwis a) GWARANCJA PODSTAWOWA- NBD dla wybranych części, wsparcie tylko dla HW b) Minimalny czas trwania wsparcia technicznego producenta wynosi 3 lata, z możliwością odpłatnego przedłużenia tego okresu do 4 lub 5 lat od daty dostawy. 3) Wsparcie techniczne a) Wsparcie techniczne świadczone przez pracowników producenta urządzeń dla sprzętu i wybranego oprogramowania OEM, zakupionego z urządzeniem, dostarczane zdalnie lub w miejscu instalacji urządzenia, w zależności od rodzaju zgłaszanej awarii. 4) Oprogramowanie serwisowe i aktualizacje oprogramowania (należy podać adres stron internetowych) a) Dostawca zapewni bezpłatne oprogramowanie do automatycznej diagnostyki i zdalnego zgłaszania awarii do serwisu. b) Możliwość sprawdzenia aktualnego okresu i poziomu wsparcia technicznego dla urządzeń za pośrednictwem strony internetowej producenta. 5) Certyfikaty a) Certyfikaty: ENERGY STAR® 8.0; EPEAT™ Silver Registered; ErP Lot 3 and Lot 7; GREENGUARD® b) RoHS / WEEE / REACH; TÜV Rheinland® Flicker Free; TÜV Rheinland® Low Blue Light; TÜV Rheinland® Ultra Low Noise. c) Firma serwisująca musi posiadać ISO 9001:2008 na świadczenie usług serwisowych oraz posiadać autoryzacje producenta urządzeń – dokumenty potwierdzające należy załączyć do oferty. d) Oferowane modele komputerów muszą poprawnie współpracować z zamawianymi systemami operacyjnymi (jako potwierdzenie poprawnej współpracy Wykonawca dołączy do oferty dokument w postaci wydruku potwierdzający certyfikację rodziny produktów bez względu na rodzaj obudowy, dodatkowo potwierdzony przez producenta oferowanego komputera). e) Zamawiający wymaga od podmiotu realizującego serwis lub producenta sprzętu dołączenia do oferty oświadczenia, że w przypadku wystąpienia awarii dysku twardego w urządzeniu objętym aktywnym wparciem technicznym, uszkodzony dysk twardy pozostaje u Zamawiającego. f) Wymagane dołączenie do oferty oświadczenia Producenta potwierdzając, że Serwis urządzeń będzie realizowany bezpośrednio przez Producenta i/lub we współpracy z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym Producenta.