See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poslovni najem SDV vozil 2 za družbo IPPS d.o.o.
Beschreibung: Predmet naročila je poslovni najem srednjih dostavnih vozil (SDV) za obdobje treh let (36 mesecev). Ponudnik ponudi nova vozila. Variante ponudbe niso dovoljene, tako lahko ponudnik ponudi samo novo vozilo. Predvideno število kilometrov za dobo 1 leta in količina vozil: • SDV 5/1 (25.000 km/leto): 22 kom Tip vozila L4H2 • SDV 5/2 (25.000 km/leto): 3 kom Tip vozila L4H3 • SDV 5/2 (40.000 km/leto): 1 kom Tip vozila L4H3
Interne Kennung: JN-74567
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60183000 Vermietung von Lieferwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 524182